پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه عرب‌پلاست برپا می‌شود – خبرگزاری پپنا (پلیمر و بسته‌بندی)

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه عرب‌پلاست برپا می‌شود

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری در نمایشگاه عرب پلاست برپا می‌شود.

به گزارش روز پپنا با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری، پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه عرب پلاست ۲۰۲۳ در آذرماه ۱۴۰۲ در دوبی در امارات متحده عربی برگزار می‌شود.

نمایشگاه عرب پلاست ۲۰۲۳ نخستین نمایشگاه تجاری ممتاز در خاورمیانه در حوزه صنعت پلاستیک است و هر ۲ سال یک بار در مرکز همایش و نمایشگاه بین‌المللی دبی (DWTC) برگزار می‌شود. در شانزدهمین دوره این نمایشگاه در پاییز ۱۴۰۲ دست‌اندرکاران جهانی این صنعت گرد هم می‌آیند. چهار حوزه اصلی نمایشگاه عرب پلاست ۲۰۲۳ «پلاستیک»، «لاستیک»، «پتروشیمی» و «صنایع بسته‌بندی» است.

شرکت های ایرانی با استفاده از تسهیلات معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان می‌توانند در این رویداد در کنار صنعتگران جهانی حوزه تخصصی پلاستیک به معرفی محصولات و دستاوردهای خود بپردازند. این حمایت ۷۰ درصدی شامل هزینه‌های غرفه و تور برای شرکت‌های دانش‌بنیان می‌شود.

یکی از بهترین روش‌های معرفی محصولات، حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی است، به همین دلیل معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری از برپایی پاویون‌های ملی در این نمایشگاه‌ها حمایت می‌کند؛ زیرا این باور وجود دارد که یکی از نیازهای اصلی شرکت‌های دانش‌بنیان ورود به بازارهای بین‌المللی برای توسعه بازار است.

براساس اعلام معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، دانش بنیان های متقاضی شرکت در این پاویون می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی کریدور صادرات به آدرس https://tesc.ir/service/8/1 مراجعه کنند. ظرفیت پاویون محدود و مهلت ثبت نام تا ۱۰ مردادماه ۱۴۰۲ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *