رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام
طراحی سایت
شنبه 5 فروردين 1402.
تاریخ شمسی :

 

 

 

 

خبرگزاری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

وزیر صمت با صدور حکمی سید محمد موسوی را به عنوان معاون صنایع ماشین‌‌‌آلات و تجهیزات خود منصوب کرد.

به گزارش صنایع، سید رضا فاطمی امین با صدور حکمی وزیر صمت با صدور حکمی سید محمد موسوی را به عنوان معاون صنایع ماشین‌‌‌آلات و تجهیزات خود منصوب کرد.

 

متن کامل حکم وزیر صمت بدین شرح است:

جناب آقای سید محمد موسوی

باسلام

نظر به شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت معاون صنایع ماشین آلات و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با همکاری همه بخش‌های مرتبط در وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر سازمان‌های حاکمیتی در خدمت به مردم و کسب و کارها کوشا باشید.

توفیق جنابعالی را از خداوند علیم حکیم و حضرت ولی عصر (روحی فداه) خواستارم.

 

*** سید محمد موسوی کیست؟

 

به گزارش صنایع، گفتنی است، سید محمد موسوی، دارای مدرک مهندسی مکانیک از دانشگاه علم و صنعت و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و از پیشگامان حوزه صنعت، معدن و تجارت که سوابقی همچون مدیریت ساخت داخل و اجرای پروژه‌های کلان انرژی، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، عضویت در ستاد پروژه فاز‌های ۱۴، ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی، عضویت در هیات مدیره شرکت‌های معتبری همچون سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات الیاف کربن نوید، پژوهشکده سیستم‌های پیشرفته، پیدکو، سنگ آهن گهر زمین و عضویت در شورای معاونین وزارت صنایع و معادن را در کارنامه خود دارد.

وی همچنین در حوزه شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها نیز تجربیات ارزشمندی دارند که از جمله فعالیت‌ها می‌توان به مجری شهرک تحقیقاتی، مجری تکمیل زیست بوم نوآوری و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی و … اشاره کرد.

 

 

 

حکم وزیر

 

Go to top

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده