رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام
طراحی سایت
شنبه 5 فروردين 1402.
تاریخ شمسی :

 

 

 

خبرگزاری پلیمر و بسته بندی - پپنا (WWW.PPNA.IR):

امیدها به چین / اوج گیری کرک اسپردها

️ قیمت نفت خام در معاملات اولیه آسیا امروز سه شنبه در بازاری که بر چشم انداز بهبود تقاضا از سوی چین واردکننده اصلی و چشم انداز اقتصاد جهانی پیش از درآمد شرکت متمرکز بود، اندکی افزایش یافت.
نفت خام برنت با ۵ سنت افزایش به ۸۸.۲۴ دلار در هر بشکه رسید، در حالی که نفت خام وست تگزاس اینترمدیت آمریکا (WTI) با ۱۳ سنت افزایش به ۸۱.۷۵ دلار در هر بشکه رسید.
قیمت نفت خام در بازارهای فیزیکی، سال را با افزایش آغاز کرده است، زیرا چین که دیگر تحت کنترل همه گیر کوید نیست، نشانه هایی از خرید بیشتر را نشان داده است و معامله گران نگران هستند که تحریم های روسیه ممکن است عرضه را تشدید کند. با این حال، به گفته ادوارد مویا، تحلیلگر OANDA، با تثبیت دلار و فرسودگی ناشی از سرفصل های بازگشایی چین، قیمت نفت در حال نوسان است.مویا در یادداشتی نوشت: در ایالات متحده، "اقتصاد هنوز ممکن است تغییر کند و برخی از معامله گران انرژی هنوز در مورد سرعت بازگشت تقاضای نفت خام چین در این سه ماهه تردید دارند."
تقاضا برای محصولات بازار نفت و کرک اسپردهای پالایشگاهی را افزایش داده است. اسپرد کراک 3-2-1 که نشان دهنده حاشیه سود پالایشی است، روز دوشنبه به 42.18 دلار در هر بشکه افزایش یافت که بالاترین رقم از اکتبر بود.
سرمایه گذاران آمریکایی نسبتاً مطمئن هستند که فدرال رزرو در هفته آینده یک افزایش اندک نرخ بهره را اعمال خواهد کرد، حتی با وجود اینکه همچنان متعهد به رام کردن تورم است، که داده های اخیر نشان می دهد که در حال کاهش است.
معامله گران در این هفته منتظر داده های تجاری بیشتری هستند که می تواند نشان دهنده سلامت اقتصادهای جهانی در طول فصل گزارش درآمد باشد.

Go to top

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده