رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام
طراحی سایت
يكشنبه 3 مهر 1401.
تاریخ شمسی :

 شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست 30شهریور تا 2 مهرماه ماه 1401 برگزار می شود

 

 

 شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست 30شهریور تا 2 مهرماه ماه 1401 برگزار می شود

 

خبرگزاری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

 

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست 30 شهریور تا 2 مهرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش پپنا، شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست امسال نیز همانند دوره های پیشین در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار خواهد شد.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده مشارکت کنندگان می توانند برای حضور دراین رویداد نمایشگاهی در تاریخ سه شنبه 4 مرداد ماه از طریق سایت رسمی نمایشگاه (iranplast.ir) به مدت 10 روز اقدام به پیش ثبت نام کنند.

این نمایشگاه یکی از بزرگترین رویداد های صنعت پلیمر در منطقه خاورمیانه به شمار می رود و درمیان نمایشگاه های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می شود.

 

 پس از شش سال غیبت اجباری، بزرگترین نمایشگاه بسته بندی دنیا (اینترپک) در دوسلدورف برگزار می شود

 

خبرگزاری پلیمر و بسته بندی – پپنا (www.ppna.ir):

پس از شش سال و غیبت اجباری در طول همه‌گیری، اینترپک، بزرگترین نمایشگاه تجاری جهان برای صنعت بسته‌بندی و صنایع فرآیندی مرتبط، دوباره شروع به کار کرد و از 4 تا 10 می 2023 در دوسلدورف برگزار می‌شود.

نمایشگاه اینترپک 18 سالن دارد. اگرچه هنوز یک سال تا این رویداد باقی مانده است، اینترپک قبلاً به طور کامل رزرو شده است و کل منطقه نمایشگاه اشغال شده است.

حدود 2700 غرفه‌دار از سراسر جهان، فناوری‌های پیشرو و روندهای بسته‌بندی را از کل زنجیره ارزش ارائه خواهند کرد. به گفته برگزارکنندگان، شرکت‌های علاقه‌مند همچنان می‌توانند در لیست انتظار ثبت‌نام کنند و در نتیجه فرصت حضور در نمایشگاه را نیز خواهند داشت.

توماس دوسه، مدیر پروژه نمایششگاه می گوید: شرایطی مانند کمبود منابع و مختل شدن زنجیره تامین، چالش‌های بزرگی برای صنعت ایجاد می‌کند، در حالی که به طور همزمان عواملی مانند افزایش تقاضا، فناوری جدید و آگاهی رو به رشد از پایداری فرصت‌های بزرگی را برای برداشتن گام‌های بزرگ به جلو به ما می‌دهند.

برای اینترپک بازدیدکنندگان از صنایع غذایی در اینترپک 2023 همه چیز را در یک منطقه پیدا خواهند کرد. همین امر برای بازدیدکنندگان از صنایع نوشیدنی، شیرینی، نانوایی، داروسازی، آرایشی و بهداشتی، کالاهای غیر غذایی و صنعتی صادق است.

این چیدمان اصلاح شده با کانسپت جدیدی برای سالن های نمایشگاهی امکان پذیر شد که برای اولین بار در سال آینده اجرا می شود.

سایر محورهای نمایشگاه یعنی مواد بسته بندی و کالاهای بسته بندی، ماشین های لیبل و مارک، تولید مواد بسته بندی و بسته بندی چاپی یکپارچه نیز در سالن های خود گرد هم آمده اند.

غرفه داران در نمایشگاه تامین کنندگان همراه با "قطعات" نیز در سالن خود میزبان خواهند بود. بنابراین جهت گیری برای بازدیدکنندگان بهینه شده است، که اجازه می دهد بازدیدها به طور موثرتری برنامه ریزی شوند. اینترپک محرک هایی را برای مفاهیم پیشرو و رویایی ارائه می دهد و بر این اساس به گسترش برنامه همراه ادامه می دهد.

در حال حاضر، برنامه هایی برای چندین نمایشگاه و انجمن تخصصی وجود دارد. رویداد سال آینده به طور خاص بر موضوعات اقتصاد دایره ای، مدیریت منابع، فناوری دیجیتال و ایمنی محصول متمرکز خواهد بود.

 

 

 

نمایشگاه صنعت بسته بندی و فراوری 8 تا 11 شهریور ماه 1401 در محل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار می شود. گفت وگویی با رضا رحمانی مدیر برگزاری این نمایشگاه صورت گرفته که در ادامه می خوانید:

 

 

گفت و گو با رضا رحمانی، عضو هیات مدیره نمایشگاه pacprocess و IPAP تهران، مدیر اجرایی نمایشگاه: مسه دوسلدورف شریک معتبر ماست

خبرگزاری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

نمایشگاه صنعت بسته بندی و فراوری 8 تا 11 شهریور ماه 1401 در محل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار می شود. گفت وگویی با رضا رحمانی مدیر برگزاری این نمایشگاه صورت گرفته که در ادامه می خوانید:

علاقه مندان برای شرکت در این نمایشگاه می توانند با شماره تلفن های:

021410744000

09302867370

09120453019

تماس حاصل نمایید

 

چندمین سال برگزاری نمایشگاه صنعت بسته بندی و فرآوری است؟

چهارمین دوره نمایشگاه تخصصی صنعت بسته بندی و فرآوری از تاریخ 8 تا 11 شهریورماه 1401 برگزار خواهد شد.

 

در دو سال گذشته با وجود همه گیری کرونا آیا این نمایشگاه برگزار شد؟

 در سال 1399 و 1400 با توجه به همه گیری ویروس کوید 19 در سطح دنیا و همچنین ایران که منجر به برگزار نشدن نمایشگاه های بسیار در سطح جهان شد، نمایشگاه pacprocess و IPAP تهران نیز به عنوان عضو نمایشگاه های interpack و drupa مطابق با استانداردها و پروتکل های بهداشتی بین المللی در جهت پیشگیری از همه گیری ویروس کرونا برگزار نشده است.

 

هدف از برگزاری این نمایشگاه چاپ و بسته بندی چیست؟

این رویداد با هدف ارتقاء کیفیت و خدمات صنعت چاپ و بسته بندی در ایران با همکاری و مشارکت نمایشگاه دوسلدورف محقق شد و می کوشد تا امکانات مختلفی را در اختیار  غرفه داران و بازدید کنندگان قرار دهد. یکی از مزایای این نمایشگاه این است که طیف کاملی از بسته بندی و چاپ را شامل میشود. این نمایشگاه راه حل های جدیدی در زمینه بسته بندی و چاپ در تمام بخش ها از جمله غذا، نوشیدنی ها، لوازم آرایشی و دارویی ارائه می دهد

نمایشگاه pacprocess تهران، فرصت خوبی جهت ارزیابی بازار و بررسی میزان تقاضا برای ارایه یک محصول و یا خدمت جدید است و همچنین مشارکت کنندگان می توانند با ارزیابی بازخورد بازدیدکنندگان حضور در این رویداد را به عنوان یکی از ابزارهای علمی و عملی مطالعه بازار در نظر بگیرند. Pacprocess به عنوان عضو هشتم اتحاد جهانی نمایشگاه های interpack که در سطح جهانی مورد بررسی قرار می گیرد، فرصتی مناسب برای بازتاب توانمندی های شرکت های برند و همچنین حفظ جایگاه آنها در سطح داخلی و خارجی است.

 

آیا این نمایشگاه بین المللی است؟ چه کشورهایی در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند؟

همانطرو که توضیح داده شد، نمایشگاه pacprocess تهران به عنوان یکی از اعضای اتحاد جهانی نمایشگاه تراز اول دنیا در حوزه بسته بندی و فرآوری interpack یک برند و نمایشگاه کاملا بین المللی است همچنین جزو نمایشگاه های برون مرزی معتبر و مورد تایید انجمن صنعت نمایشگاهی آلمان AUMA نیز است. این رویداد، در دوره های گذشته توسط شریک معتبر ما یعنی نمایشگاه دوسلدورف آلمان در سطح دنیا اطلاع رسانی شد که منجر به حضور هم غرفه دارن هم بازدیدکنندگان متعدد خارجی شد. متاسفانه بعد از تحریم های مجدد آمریکا علیه ایران، حضور شرکت های خارجی در نمایشگاه های ایران دچار مشکل شد، که در حال حاضر فقط شرکت ها خارجی که در ایران نمایندگانی دارند، از طریق آن نمایندگی ها تمایل به حضور در نمایشگاه های ایران را دارند. در خصوص بازدید کنندگان خارجی در سال جاری از کشورهای همسایه و منطقه مانند عراق، پاکستان، لبنان و سوریه برنامه ریزهای صورت گرفته است تا در سطح هیات های تجاری و خریداران بالفعل در نمایشگاه حضور پیدا کنند.

 

در سال های قبل که نمایشگاه برگزار می شد، آیا تامین کننده نیاز های مخاطبین بود؟

نمایشگاه pacprocess  و IPAP در سه دوره گذشته همواره همراه با رشد بوده است، چه در حوزه بازدیدکننده و چه در حوزه غرفه داران. اما این به معنای تامین تمامی نیازمندیهای مشارکت کنندگان نبوده است. در این خصوص با برنامه ریزی و عارضه یابی های که بعد از هر دوره نمایشگاه انجام می دهیم، در سال های بعدی تلاش داشته ایم که نمایشگاه در تمامی حوزه های رشد و بالندگی خود را داشته باشد.

 

تبلیغات نمایشگاه به چه صورت انجام می شود؟

تبلیغات این رویداد از طرق های مختلف مثل نشریات و رسانه های تخصصی، نشر الکترونیکی، تبلیغات در شبکه های مجازی، برگزاری جلسات معرفی، سازمان ها و نهاد های متولی صنعت بسته بندی و فرآوری و کمپین های تبلیغاتی نمایشگاه مانند تبلیغاتی محیطی در سطح استان های مورد هدف مثل تهران، البرز، خراسان و اصفهان انجام خواهد شد.

 

برگزاری نمایشگاه pacprocess تهران چه کمکی به صنعت بسته بندی در داخل کشور می کند؟

صنعت نمایشگاهی به عنوان یکی از حوزه های فعال و مولد اقتصادی در هر کشور و منطقه است که باعث رشد و نمو صنایع مختلف خواهد شد. رویداد بین المللی pacprocess همراه تلاش داشته به صورت متمرکز و تخصصی بستری را برای معرفی و نمایش توانمندی های حوزه بسته بندی و فرآوری ایجاد کند. این نمایشگاه به محلی معتبر برای معرفی فن آوری های و نوآوری جدید در صنعت بسته بندی تبدیل شده است. چرا که مشارکت کنندگان این نمایشگاه را به عنوان رویدادی که برای اولین بار قصد رونمایی از محصولات جدید خود در آن را دارند، انتخاب می کنند. در دوره های گذشته حضور بازدیدکنندگان خارجی منجر به قرار دادهای بین المللی شده است که زمینه صادرات محصولات را برای مشارکت کنندگان این نمایشگاه تقویت کرده است.

 

بزرگترین چالش های صنعت چاپ و بسته بندی را در داخل کشور در حال حاضر چه می دانید؟

در حوزه بسته بندی شرکت های ایرانی پیشرفت های قابل ملاحظه ای کرده اند که حتی می توان گفت در برخی شاخه ها قابل رقابت با شرکت های تراز اول هستند، اما تحریم های ضالمانه موجب تضعیف و کندی پیشرفت صنعت نیز شده است. در شرکت های بزرگ دنیا تمامی قطعات یک محصول توسط یک تولید کنند داخلی آن کشور تولید نمی شود بلکه شرکت ها در جهت ارتقای محصولات خود و همچنین به لحاظ بهینه کردن کیفیت و قیمت برخی ملزومات خود را از تولیدکنندگان معتبر کشورهای دیگر وارد می کنند. که متاسفانه تحریم ها باعث شده است برخی خطوط کارخانجات با مشکلاتی مواجه شوند. در حوزه چاپ بواسطه استفاده از فناوری های بسیار پیشرفته، ما در این بخش کاملا وابسته به برندهای خارجی مخصوصا در حوزه اروپا هستیم که به لحاظ کیفیت و خدمات در رده اول دنیا قرار دارند. از این رو می توان گفت که چالش های اصلی صنعت چاپ و بسته بندی کشور را باید در رابطه با تحریم ها یافت.

 

به نظر شما برگزاری این نمایشگاه ها تا چه اندازه می تواند زمینه ها را برای رفع مشکلات مهیا سازد؟

صنعت نمایشگاهی بدون تردید محرک رشد در همه بخش های اقتصادی و مالی کشورها است و تاثیرات آن چه به صورت مستقیم و غیر مستقیم قابل اندازه گیری به صورت آماری و داده ای است. مطابق با گزارش فدراسیون خدمات نمایشگاهی و رویداد (IFES)، بیش از ۵/ ۴میلیون مشارکت کننده به صورت سالانه در نمایشگاه های سراسر جهان شرکت می‌کنند. این نشان دهنده این واقعیت است که برقراری ارتباط مستقیم، معرفی و ترویج کالا، محصولات و خدمات یک امر مهم است و به عنوان بخش جدایی ناپذیرِ کسب و کار محسوب می شود. از این رو حضور در نمایشگاه ها علاوه بر کمک به پویایی بازار، به گسترش و بازایابی محصولات در گستره بیشتری نیز کمک می کند و همچنین راه حل های جدید را در پیش روی صنعت گران و نخبگان صنعت قرار می دهد.

 

 

کارت رایگان ورود به نمایشگاه اوراسیا پلاست 2022 را از این لینک دریافت کنید

 

 

کارت رایگان ورود به نمایشگاه اوراسیا پلاست 2022 را از این لینک دریافت کنید

خبرگزاری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

نمایشگاه اوراسیا پلاست 2 تا 5 آذرماه 1401 در استانبول برگزار می شود

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با نماینده تویاپ در ایران تماس حاصل نمایند:
02188191017

کارت رایگان ورود به نمایشگاه اوراسیا پلاست
https://davetiye.tuyap.online/indexEn.php?Fid=2957&Ref=thr22

 

آخرین فهرست مشارکت کنندگان نمایشگاه پلاستیک مشهد بزرگترین نمایشگاه استانی سال 1401

 

 

 

آخرین فهرست مشارکت کنندگان نمایشگاه پلاستیک مشهد بزرگترین نمایشگاه استانی سال 1401

خبرگزاری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

بزرگترین نمایشگاه استانی ایران در سال 1401
آخرین فهرست مشارکت کنندگان نمایشگاه پلاستیک مشهد بزرگترین نمایشگاه استانی سال 1401
28 تا 31 تیرماه
تلفن رزرو غرفه:
09155091085

برخی عناویــن مهــم نمایشگاهـــی در سال 2022

 

خبرگزاری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

برخی عناویــن مهــم نمایشگاهـــی در سال 2022

تاریخ نمایشگاه اوراسیا پلاست 2022 ترکیه اعلام شد

 

 

 

 تاریخ نمایشگاه اوراسیا پلاست 2022 ترکیه اعلام شد

 خبرگزاری صنایع پلیمر و بسته بندی - پپپنا (www.ppna.ir):

تاریخ نمایشگاه اوراسیا پلاست 2022 ترکیه اعلام شد

 

 

سی و یکمین دوره نمایشگاه اوراسیا پلاست 2 تا 5 آذرماه 1400 در شهر استانبول برگزار می شود.

نمایشگاه اوراسیا پلاست از نمایشگاه های مورد توجه فعالان صنایع پلاستیک ایران است

 علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88191017 و 88191018 و 88191019 تماس حاصل نمایند.

 

یک عنوان نمایشگاهی جدید پلاستیک در ایتالیا با موضوع پایداری: GREENPLAST

 

یک عنوان نمایشگاهی جدید پلاستیک در ایتالیا با موضوع پایداری: GREENPLAST

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا www.ppna.ir

یک عنوان نمایشگاهی جدید پلاستیک در ایتالیا با موضوع پایداری: GREENPLAST

▪️از 3-6 مه 2022 ، Fiera Milano  میزبان فعالان صنعت پلاستیک و لاستیک در یک رویداد اختصاص است که به راه حل های نوآورانه برای افزایش پایداری محیط زیست ، بهره وری انرژی ، گزینه های کاهش-استفاده مجدد-بازیافت و پیشرفت به سمت اقتصاد دایره ای است.
▪️نمایشگاه GREENPLAST ، که توسط Promaplast srl سازماندهی شده است ، به همه اپراتورهای علاقه مند امکان ارزیابی پلاستیک و فن آوری های پردازش لاستیک و الگوی جدید Industry 4.0 را با تأکید بر ساخت ایتالیا می دهد.
▪️گرین پلاست  یک کنفرانس بین المللی هم هست که میزبان سخنرانان مشهور جهان خواهد بود و در مورد موضوعات اصلی مربوط به نمایشگاه بحث خواهند کرد: پایداری محیط زیست و اقتصاد دایره ای ، به ویژه در مورد بسته بندی و محصولات پلاستیکی.

تاریخ برگزاری چاینا پلاس 2022

 

تاریخ برگزاری چاینا پلاس 2022

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

تاریخ برگزاری چاینا پلاس 2022

نمایشگاه چاینا پلاس 2021 برای اولین بار در شنزن برگزار شد. این نمایشگاه به دلیل شیوع ویروس کرونا بعد از یک سال وقفه بیشتر به صورت محلی برگزار شد. برگزار کننده نمایشگاه چاینا پلاس 2022 اعلام کرد دوره آتی نمایشگاه چاینا پلاس در سال 2022 اردیبهشت ماه سال 1401 برگزار خواهد شد.

احتمالا با پایان یافتن همه گیری ویروس کرونا 5 تا 8 اردیبهشت ماه نمایشگاه چاینا پلاس با حضور گسترده فعالان صنایع پلاستیک از اقصی نقاط دنیا در شهر شانگهای برگزار خواهد شد.

 

 

آغاز ثبت نام آنلاین برای K 2022
 
 
 

 

 
پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir): 
 
ثبت نام آنلاین برای K 2022 آغاز می شود
Online registration for K 2022 begins
 
 
آخرین مهلت رزرو نمایشگاه در 31 مه 2021 است. بزرگترین نمایشگاه پلاستیک دنیا در تاریخ 19 تا 26 اکتبر سال 2022 در دوسلدورف آلمان برنامه ریزی شده است.
ثبت نام آنلاین برای غرفه داران در K 2022 ، بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در جهان آغاز شده است ، آخرین مهلت برای رزرو نمایشگاه در 31 مه 2021 است.
غرفه داران K 2019 می توانند از اطلاعات ورود به سیستم موجود خود برای شروع روند ثبت نام استفاده کنند ، اگر برای اولین بار قصد گرفتن غرفه در نمایشگاه را دارید، در www.k-online.com/2330 ، راهنمای گام به گام را پیدا می کنند.
 
K 2022 از 19 تا 26 اکتبر 2022 در دوسلدورف آلمان برگزار می شود. برگزارکنندگان گفتند که زمان برگزاری نمایش ایده آل است و به اعضای صنعت تحت تأثیر همه گیر کویید 19 فرصتی برای تبادل تجربیات شخصی و تغییر جهت در سطح جهانی می دهد. K 2019 3،330 غرفه دار از 63 کشور جهان و 225،000 شرکت کننده از 165 کشور جهان در دوره گذشته نمایشگاه حضور داشتند
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

More about this source text

Source text required for additional translation information
 
Send feedback
 
 
 
 

Go to top