رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام
طراحی سایت
شنبه 5 فروردين 1402.
تاریخ شمسی :

 

 

 

 

خبرگزاری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

نمی توان انکار کرد که مصرف پلاستیک - به ویژه برای پلاستیک های یک بار مصرف - چالش بزرگی را برای محیط زیست ما ایجاد کرده است.

صنعت پلاستیک اکنون از هیچ تلاشی برای تشدید نوآوری ها به سمت اقتصاد دایره ای برای توسعه پایدار دریغ نمی کند.

صنعت پلاستیک مدت‌هاست که از مدل خطی یا رویکرد «بگیر، بساز، دوربریز» استفاده می‌کند. مفهوم اقتصاد دایره ای با هدف کاهش میزان زباله های پلاستیکی تولید شده با استفاده از یک سیستم "حلقه بسته"، طراحی مجدد نحوه برداشت، ساخت، استفاده و استفاده مجدد محصولات پلاستیکی برای کاهش مشکل زباله های پلاستیکی است.

یکی از محورهای اصلی اقتصاد دایره ای افزایش نرخ بازیافت است.

پسماندهای پساصنعتی و پسماندهای پس از مصرف نیاز به بازیافت دارند تا بتوانند دوباره مورد استفاده قرار گیرند. فن آوری های بازیافت پیشرفت های فوق العاده ای از نظر سرعت، کارایی و مزایای صرفه جویی در هزینه داشته است. CHINAPLAS 2023 تحت عنوان "آینده ای روشن تر و مشترک، با نوآوری" طیف کاملی از راه حل های پایدار را در 3 بخش موضوعی، از جمله بخش پلاستیک های بازیافتی، بخش پلاستیک های زیستی، و بخش فناوری بازیافت به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. با بیش از 14000 متر مربع، بیش از 200 ماشین ساز و ارائه دهنده مواد، از جمله Erema، Starlinger، Avian، Tomra، Topcentral، Guolong، NatureWorks، BiologiQ، Ruian جدیدترین مواد پلاستیکی سازگار با محیط زیست و فناوری های پردازش را به نمایش می گذارند.

 

Go to top

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده