رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام
طراحی سایت
شنبه 5 فروردين 1402.
تاریخ شمسی :

صنایع پلاستیک و لاستیک هوشمند می شوند

 

 

خبرگزاری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

Industry 4.0 تأثیر قابل توجهی در تولید طیف وسیعی از محصولات ایجاد کرده است.
صنعت پلاستیک، با وجود سابقه 160 ساله، با فناوری‌های پیشرفته برای بهره‌وری بیشتر و کاهش هزینه در عصر صنعت 4.0 هوشمندانه عمل می‌کند.
از طریق دیجیتالی کردن، سیستم‌های تولید برای صنعت پلاستیک بسیار هوشمندتر شده‌اند. اتخاذ فرآیند تولید هوشمند در تمام جنبه های تولید - از طراحی محصول، تولید واقعی، زنجیره تامین، توزیع و فروش و تحویل - این امکان را برای شرکت ها فراهم کرده است تا در برابر چالش های فعلی و آینده مقاومت کنند.
دیجیتالی شدن به طور فزاینده ای به ویژه در فرآیندهای تولید پلاستیک به کار گرفته شده است. نیاز روزافزونی به ماشین آلات پیشرفته و تجهیزات کمکی، حسگرها، نرم افزارهای کنترل فرآیند و سایر محصولات برای تبدیل یک مرکز تولید پلاستیک به یک کارخانه تولید هوشمند وجود دارد.
در روند رو به رشد دیجیتالی شدن در میان صنایع پلاستیک و لاستیک، CHINAPLAS 2023 تقریباً 330 ارائه دهنده راه حل را در سراسر جهان در منطقه قالب گیری تزریقی و راه حل های تولید هوشمند با بیش از 60000 متر مربع گرد هم می آورد.
علاوه بر نام‌های بزرگ بین‌المللی مانند زیمنس، Keba، B&R، Beckhoff، Baumaueller، KraussMaffei ،Staubli، Motan، ENGEL، SHI & Demag، Fanuc، Wittmann Battenfeld، و غیره، بسیاری از تامین‌کنندگان برجسته چینی مانند Borch، Yizumi ، TEDERIC، Innovance و غیره، در حال نمایش مجموعه ای کامل از راه حل ها و ماشین آلات تولید هوشمند در منطقه موضوع هستند تا پذیرش راه حل ها و فناوری های هوشمند را تسهیل کنند و به اهداف تحول تولید دیجیتال دست یابند.
 

 

Go to top

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده