رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام
طراحی سایت
شنبه 5 فروردين 1402.
تاریخ شمسی :

 

 ALPLA در مسیر موفقیت با گردش مالی رکورد 5.1 میلیارد یورو

خبرگزاری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

گروه ALPLA می تواند با وجود بحران، به سال مالی موفق 2022 نگاه کند

فروش 5.1 میلیارد یورویی 27.5 درصد بیشتر از رقم سال قبل است. علاوه بر استراتژی رشد شرکت، رکورد گردش مالی نشان دهنده هزینه های بسیار بالاتر برای انرژی، مواد، کارکنان و حمل و نقل است.

در سال 2023، متخصص بسته بندی و بازیافت بر گسترش ظرفیت های قالب گیری تزریقی، سرمایه گذاری در بازیافت، گسترش بخش دارویی و تحقیق در مورد مواد جایگزین تمرکز خواهد کرد. ALPLA به مسیر رشد بین‌المللی خود در سال 2022 ادامه داد و ظرفیت‌های تولید را افزایش داد،

تعداد کارکنان را افزایش داد و فروش 27.5 درصدی را ثبت کرد. بنابراین، متخصص بین‌المللی راه‌حل‌های بسته‌بندی و بازیافت، علی‌رغم افزایش شدید قیمت‌های انرژی و کمبود مواد خام، به یک نتیجه مثبت سالانه دست یافت.

سایت های تازه افتتاح شده، تملک ها و توسعه ها منجر به بیش از 1000 کارمند اضافی شدند

. صنعت بسته بندی برای مدت طولانی با هزینه های بالا، تغییرات در تقاضا و تغییر رفتار مصرف کننده دست و پنجه نرم خواهد کرد. فیلیپ لهنر، مدیر عامل ALPLA تاکید می کند که ما از کارایی، نوآوری و تخصص بازیافت برای تحقق راه حل های پلاستیکی ایمن، مقرون به صرفه و پایدار در مواقع بحرانی نیز استفاده می کنیم. علاوه بر خریدهای هدفمند، عوامل کلیدی موثر در موفقیت، مشارکت های نزدیک و طولانی مدت، ریشه های قوی منطقه ای و گسترش سریع ظرفیت های بازیافت بود. بازارهای رشد، قالب گیری تزریقی و بازیافت هدف بلندمدت این است که شرکت سالانه چهار تا پنج درصد رشد کند.

علاوه بر توسعه ظرفیت در تجارت اصلی خود، ALPLA همچنین در حال برنامه ریزی سرمایه گذاری استراتژیک در قالب گیری تزریقی، افزایش مشارکت در بخش داروسازی و گسترش اقتصاد دایره ای جهانی است. در عین حال، تحقیقاتی در مورد مواد جایگزین، زیستی و زیست تخریب پذیر انجام خواهد شد.

لهنر اعلام می کند: «ما برای رشد پایدار بلندمدت، تقویت حضور جهانی خود، ترویج محصولات قابل بازیافت، به حداقل رساندن استفاده از منابع و مصرف انرژی و گسترش مجموعه خود تلاش می کنیم». تمرکز در درجه اول بر روی بازارهای رو به رشد آفریقا، خاورمیانه، آسیا و آمریکای شمالی است. در زمینه بازیافت، ALPLA از سال 2021 سالانه بیش از 50 میلیون یورو در افزایش ظرفیت و توسعه فناوری سرمایه گذاری کرده است. برای بسته بندی بیشتر که هم قابل بازیافت و هم مقرون به صرفه باشد، به حلقه های بسته و مواد کافی نیاز است. بنابراین ALPLA قصد دارد تا سال 2026 تولید سالانه مواد بازیافتی را در کارخانه های خود دو برابر کند و از توسعه و بهینه سازی سیستم های جمع آوری محلی در سراسر جهان حمایت می کند.

Go to top

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده