رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام
طراحی سایت
يكشنبه 3 مهر 1401.
تاریخ شمسی :

آریا پلیمر پیشگام با هدف کشف نیازهای نوآورانه بازار در نمایشگاه ایران پلاست

 

 

خبرگزاری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

محمد علی آبادی فراهانی مدیرعامل شرکت آریا پلیمر پیشگام در گفت و گو با پپنا اعلاکرد: ما جهت بهبود فرآیند تولید محصولات جدید و نوآورانه، واحد نوآوری را تاسیس و همچنین تکوین محصول جدید را  تعریف کرده ایم، که به بازدیدکنندگان این نوید را می دهد که غرفه ما محلی برای شنیدن نیازهای آنها است.

ایشان تاکید می کند: ما برای نمایشگاه ایران پلاست، محصولات جدید و بهبود یافته ای داریم که تمرکز بر روی معرفی آنها خواهد بود. چسب بین لایه ای مخصوص پوشش لوله های فلزی و همچنین چسب بین لایه ای مخصوص تیوب های چند لایه آرایشی و بهداشتی، سازگارکننده مخصوص تولید کامپاند HFFR و همچنین مستربچ های مخصوص تولید فیلمهای CPP و BOPP، از محصولاتی هستند که در نمایشگاه آنها را معرفی می کنیم.

آریا پلیمر پیشگام همچنین با دارا بودن مجوز سازمان غذا و دارو (فود گرید) می تواند در خدمت صنعتگران حوزه محصولات غذایی و بهداشتی باشد.

محمد علی آبادی تصریح می کند: نمایشگاه ایران پلاست به عنوان بزرگترین رویداد نمایشگاهی و گردهمایی فعالان صنعت پلیمر در ایران محسوب می شود. به همین منظور بهترین مکان جهت تبادل اطلاعات و نظرات و همچنین برگزاری جلسات حضوری می باشد که کلیه صنعتگران پر تلاش کشور را در یک نقطه کنار هم جمع کرده و می تواند هم افزایی بسیار خوبی را ایجاد کند. نمایشگاه ایران پلاست این قابلیت را دارد تا با برنامه ریزی بهتر در زمینه حضور بازدیدکنندگان خارجی و تقویت ارتباطات بین الملل موجب توسعه صادرات و سهولت در واردات مشارکت کنندگان و کلیه فعالان صنعت شود

Go to top