رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام
طراحی سایت
دوشنبه 6 تير 1401.
تاریخ شمسی :

خرید پلاستیک از بازار های پلاستیک شهر تهران

 

بازار پلاستیک تهران در یک نقطه ی خاص از شهر متمرکز نشده است و چندین نقطه از شهر که از قدیم الایام ، فروشنده های پلاستیک در آن استقرار یافته بودند، به بازار پلاستیک فروشی در شهر تهران اختصاص یافته است، که از جمله آن می توان به بازار پلاستیک شوش ، بازار پلاستیک صالح آباد ، بازار پلاستیک فروشی تهرانپارس و همچنین بورس پلاستیک جات خاوران ( امام رضا )  اشاره نمود، در ادامه به معرفی این بازار ها پرداخته و آدرس هر محدوده را برایتان ذکر کرده ایم.

البته در حال حاضر با توجه به رایج شدن استفاده از محصولات پلاسکو در خانه و آشپزخانه ، در سطح شهر فروشگاه های پلاسکو فروشی زیادی واقع شده است، که می توانید با کمی جست و جو نزدیک ترین پلاستیک فروشی به محل زندگی خود را بیابید.

تهران یکی از شهرهایی هست که برای خرید هر محصولی می توانید بازار و بورس خرید آن را پیدا کنید، در مورد بازار پلاستیک در تهران نیز هم همین نکته صدق می کند با این تفاوت که بازار پلاستیک در شهر تهران در چند نقطه از این شهر متمرکز شده است و برای خرید محصولاتی همچون خرید سرویس پلاستیک آشپزخانه ، خرید عمده اجناس پلاستیکی ،  با توجه به نیاز خود، به هر کدام از این دسته از محصولات به  این بازار ها مراجعه نموده و محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایید.

بازار پلاستیک صالح آباد

بازار صالح آباد بورس لوازم خانه و آشپزخانه می باشد و همچنین در خصوص فروش پلاستیک نیز ، محصولات متنوع کاربردی آشپزخانه را نیز شامل می شود و می توانید با بازدید از این بازار فروشگاه های فروش ظروف پلاستیکی آشپزخانه ، فروشنده های اسباب بازی های پلاستیکی و سایر لوازم پلاستیکی خانگی را پیدا نموده و خرید خود را انجام دهید.

 

آدرس بازار پلاستیک صالح آباد در انتهای اتوبان شهید تندگویان به سمت اتوبان بهشت زهرا بعد از پل شهید صنیع خوانی واقع شده است .

 

بازار پلاستیک شوش

شوش و مولوی از جمله بازارهای قدیمی شهر تهران محسوب می شوند . و بیش تر فروشگاه ها و فروشنده های آن در حوزه ی پلاستیک لوکس و سرویس پلاستیک آشپزخانه فعالیت می کنند و شما می توانید محصولات مورد نظر خود در این دسته را در بازار پلاستیک شوش پیدا کنید.

 

بازار پلاستیک خاوران (امام رضا)

بازار پلاستیک خاوران نیز یکی از بازارهای پلاستیک در شهر تهران می باشد . در این بازار بیشتر لوازم لوکس پلاستیکی از جمله سرویس جهیزیه عروس به فروش می رسد . و همچنین محصولات متنوع پلاستیکی، خانه و آشپزخانه را می توانید در آن جا پیدا کنید .

آدرس بازار پلاستیک خاوران : تهران،  سه راه افسریه،  اتوبان امام رضا،  بعد از میدان آقانور

بازار پلاستیک تهرانپارس

بازار پلاستیک تهرانپارس نیز یکی از مراکز قدیمی فروش پلاستیک می باشد و کارگاه های پلاستیک و تولید کنندگان پلاستیک در آن فعالیت دارند ، در حال حاضر تعداد فروشگاه های پلاستیک در آن از قبل کمتر شده و اما هنوز هم می توانید با بازدید از آن کالاهای پلاستیکی مورد نظر خود را پیدا نموده و خرید خود را انجام دهید .

بازار پلاستیک تهرانپارس در شرق تهران واقع شده و در محدوده ی سازمان آب می باشد .


بازار فروش پلاستیک شهر تهران

چرا از بازار های پلاستیک در تهران ، محصولات پلاستیکی خود را خریداری نماییم ؟

خرید لوازم پلاستیکی از بازار آن ، مزیت های فراوانی دارد که می توان مواردی همچون : تنوع محصولات ، قیمت رقابتی ، خرید راحت و آسان و چند مزیت دیگر را در نظر گرفت.

محصولات متنوع پلاستیکی

تنوع محصولات قاعدتا با وجود چندین فروشگاه پلاستیک فروشی در کنار هم ، قدرت انتخاب بالایی برای شما به ارمغان می آورد و می توانید محصولات خاص و متنوع را در رنگبندی های متنوع و اندازه های گوناگون خریداری نمایید . در برخی از موارد نیز پیدا کردن محصولی خاص که نایاب است را می توانید در بازار پلاستیک پیدا کنید.

قیمت رقابتی محصولات پلاستیکی

یکی دیگر از مزیت های خرید از بازار پلاستیک ، قیمت رقابتی محصولات پلاستیکی می باشد . زیرا قرار گرفتن چندین فروشگاه و پاساژ به شما کمک می کند در کمترین زمان ممکن قیمت واقعی محصول مورد نظر خود را پیدا کنید.

همین موضوع باعث شده است که قیمت کالاهای پلاستیکی در بازار پلاستیک تهران رقابتی شده و در نهایت به نفع مشتری باشد.

خرید راحت و آسان

خرید پلاستیک از بازار ، همراه سهولت فراوانی برای شما خواهد بود ، زیرا برای جست و جوی محصول خود به چندین فروشگاه پلاستیک فروشی در یک  محدوده خاص دسترسی دارید و می توانید در مدت زمان کمتر محصول مورد نظر خود را پیدا نمایید .

Go to top