بزرگترین رویداد و گردهمایی فعالان صنایع پلاستیک در ایران بی تردید نمایشگاه ایران پلاست است. نمایشگاهی که فروردین ماه سال جاری در تهران برگزار شد.

چهارمین نمايشگاه تجهيزات و مواد آزمايشگاهي ساخت ايران ( IRAN LAB) و بيست و سومين نمايشگاه بين مللي مواد شوينده، پاك كننده، بهداشتي، سلولزي و ماشين آلات وابسته (ایران بیوتی) از 5 اردیبهشت ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین مللی تهران آغاز شد و تا 8 اردیبهشت ماه (24-27 آوريل 2016 ) ادامه داشت.

ایران پلاست در ایستگاه دهم شاهد حضور پررنگ برندهای مطرح تولید فیلم ها و کیسه های پلیمری بود.  (گرچه شاهد عدم حضور چند برند مطرح هم بودیم)

نمایشگاه ایران پلاست 2016 با همه ی حواشی پررنگش تمام شد. بریان تریسی می گوید: سرمایه گذاری مثل اتوبوس است که هر چند دقیقه یک بار از ایستگاه عبور می کند. نباید نگران این بود که از یک اتوبوس جا مانده اید. اتوبوس های دیگر می آیند و فرصت برای سرمایه گذاری هست.

نمایشگاه ایران پلاست دهم 25 تا 29 فروردین ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

چهار روز از نمایشگاه ایران پلاست گذشته است. از روز جمعه (حدود ساعت 15) نمایشگاه با افت محسوسی از نظر بازدیدکننده مواجه شده است.

نمایشگاه ایران پلاست دهم از روز 25 فروردین در حالی آغاز شده که تعداد زیادی از برندهای شناخته شده صنایع پلاستیک در آن حضور ندارند. این خلاء در بخش ماشین سازی بیش از اندازه واضح و نمایان است.

بیش از 200 نفر از برجسته ترین مدیران دولتی، بخش خصوصی، فرهیختگان و دانشگاهیان در هفتمین گردهمایی نوروزی با رویکرد کارآفرینی انجمن مهندسین شیمی و پلیمر ایران در روز 24 فروردین ماه گرد هم آمدند.

حدود 10 سال قبل به پیشنهاد دکتر ضرغام غریبی (مشاور حقوقی انجمن) دیدار نوروزی فعالان صنایع پلاستیک برگزار شد.

Go to top