رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام
طراحی سایت
شنبه 31 ارديبهشت 1401.
تاریخ شمسی :

توقیف خاور حامل مواد اولیه پلاستیک قاچاق در ساوجبلاغ

 

 

 

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز از کشف ۲ تن مواد اولیه تهیه پلاستیک قاچاق به ارزش ۴ میلیارد ریال خبر داد.

 سرهنگ بیژن جنتی گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان ساوجلاغ در حین گشت زنی در آزادراه کرج-قزوین به یک دستگاه خاور حامل بار مشکوک شده و دستور توقف آن را صادر کردند.

ماموران در بازرسی اولیه از این خودرو متوجه شدند خاور حامل مقدار قابل توجهی مواد اولیه تهیه پلاستیک بوده و فاقد هرگونه مدارک است، که با هماهنگی مقام قضایی خودرو توقیف و به پلیس آگهی ساوجبلاغ منتقل شد.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه گفتد: در بازرسی از خودرو توقیف شده، مقدار 2هزار کیلوگرم مواد اولیه تهیه پلاستیک و یک بشکه 200 لیتری تینر که همگی به صورت قاچاق وارد کشور شده بودند کشف شد.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز با بیان این که راننده خودرو به همراه مواد اولیه کشف شده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد عنوان کرد: بنابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه 4 میلیارد ریال برآورد شده است .

 به گفته معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز  پديده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمينه ساز جرائم ديگري در سطح جامعه است، که مقابله با آن از اولويت هاي اصلی پليس به شمار مي رود.

پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرائم دیگری در سطح جامعه است.

 

Go to top