رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام
طراحی سایت
چهارشنبه 6 بهمن 1400.
تاریخ شمسی :

تحلیل وضعیت پلی اتیلن در بازار های آسیایی منتهی به 17 دی ماه 1400

 

تحلیل وضعیت پلی اتیلن در بازار های آسیایی منتهی به 17 دی ماه 1400

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

تحلیل وضعیت پلی اتیلن در بازار های آسیایی منتهی به 17 دی ماه 1400

 

قیمت پلی اتیلن (PE) در کشورهای شورای همکاری خلیج فارس (GCC) در این هفته ثابت و محکم بود که منعکس کننده پیشنهادات جدید ژانویه است. قیمت ها توسط برخی خریدار ان بالا تلقی شد و آنها ترجیح دادند تا هفته آینده منتظر بمانند. تعطیلات سال آینده چین احتمالاً منجر به کاهش واردات از GCC می شود

در کشورهای مدیترانه شرقی (East Med)، قیمت ها عمدتاً کاهش یافت، فعالیت کند بود و خریداران فقط بر اساس نیاز مواد را خریداری می کردند.


علاقه واردات به هند در بحبوحه ادامه قیمت های فهرست داخلی برای LLDPE و HDPE بهبود یافت. علاقه واردات برای LDPE ضعیف باقی ماند زیرا بازیگران بازار منتظر شفافیت در مورد تصمیم مربوط به تحقیقات ADD در مورد واردات LDPE بودند که قرار است در پایان ژانویه 2022 اعلام شود.
قیمت پلی اتیلن ترکیه (PE) پس از پیشنهادات ژانویه از سوی فروشندگان خاورمیانه کاهش یافته است. تقاضا به طور کلی نسبت به دسامبر بسیار ضعیف بهبود یافته است. افزایش ارزش لیر در برابر دلار و سطح پایین موجودی، برخی از مصرف کنندگان را تشویق به خرید کرده است. فروشندگان ایالات متحده و خاورمیانه به شدت بر سر قیمت با یکدیگر رقابت می کنند و محرک دیگری را برای بازار نزولی فراهم می کنند.

Go to top