پپنا تی وی اولین تلویزیون صنایع پلیمر و بسته بندی

طراحی سایت
چهارشنبه 13 اسفند 1399.
تاریخ شمسی :

آمار پلیمرها در هفته ای که گذشت

 

 

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

آمار پلیمرها در هفته ای که گذشت

◾️هفته گذشته به میزان 80 هزار و 807 تن از انواع محصولات پلیمری در بورس کالا عرضه شد که با افت 2.90 درصدی همراه بود. بررسی حجم عرضه‌های پلیمرها نشان می‌دهد که میزان عرضه از پنج هفته گذشته روند کاهشی به خود گرفته است و هر هفته افت ناچیزی را تجربه کرده تا جایی که از کانال بالای 88 هزار تنی که در هفته منتهی به 28 آذر ماه به ثبت رسید، به کانال 80 هزار تنی در هفته گذشته رسید.
◾️گرچه این روند کاهشی چندین هفته است که تداوم یافته اما هنوز هم در سطوح قابل قبولی نوسان می‌کند. با این وجود اما سطوح تقاضا چندان قابل قبول نیست و افت حجم را ثبت می‌کند. در هفته گذشته نیز این افت تقاضا تداوم یافت و با کاهشی 9.57 درصدی به 65 هزار و 369 تن رسید. این میزان از تقاضا برای مواد اولیه پلیمری کمترین مقدار طی 8 هفته گذشته تاکنون به شمار می‌رود.
◾️در نهایت 53 هزار و 428 تن از پلیمرهای عرضه شده مورد معامله قرار گرفت که به میزان 66 درصد از حجم عرضه‌ها به حساب می‌آید. این میزان از حجم معاملات برای بازار پلیمرهای بورس کالا تفاوت چشمگیر 21 درصدی با متوسط حجم معاملات نیمه ابتدایی سال جاری دارد و برای 4 هفته متوالی است که سطوح بالای 50 هزار تنی را حفظ کرده است

Go to top