پپنا تی وی اولین تلویزیون صنایع پلیمر و بسته بندی

رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام
طراحی سایت
دوشنبه 23 فروردين 1400.
تاریخ شمسی :

رکورد بیشترین تولید پلی اتیلن سنگین پتروشیمی جم از ابتدا بهره برداری تاکنون در سال 98 ثبت شد .

 

 

پلی اتیلن سنگین پتروشیمی جم درسال 98 رکورد زد

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی  پپنا (www.ppna.i):

رکورد بیشترین تولید پلی اتیلن سنگین پتروشیمی جم از ابتدا بهره برداری تاکنون در سال 98 ثبت شد .

به گزارش پپنا به نقل از روابط عمومی پتروشیمی جم پیام رفیعی ، رئیس بهره برداری پلی اتیلن سنگین این مجتمع پتروشیمی گفت: ، این واحد در سال 98 موفق به ثبت رکورد تولید 308 هزار تن در سال معادل 103 درصد ظرفیت اسمی واحد شده است. پیام رفیعی با اشاره به این مهم ، تشریح کرد: برنامه پیش بینی شده برای سال 98 ، تولید 306 هزار تن پلیمر در واحد پلی اتیلن سنگین و در کنار 35 روز توقف عملیاتی مجاز بوده است که ما توانستیم این پیش بینی را پشت سر گذاشته و تنها با 15 روز توقف به رکوردی معادل 308 هزار تن در سال دست یابیم.

وی همچنین ثبت این رکورد را با توجه به تنوع گریدها و سختی پروسه تولید آنها حائز اهمیت خواند و گفت : 60 درصد تولید انجام شده در سال 98 از گریدهای مورد توجه بازار در نظر گرفته شد که با توجه سختی مسیر تولید این گریدها موفقیتی بزرگ برای شرکت به شمار می آید.

رفیعی هدف واحد پلی اتیلن سنگین در سال جدید را حفظ و ارتقاء سطح کمی و کیفی تولیدات عنوان کرد و افزود: با توجه به رکوردهایی که در سال 98 ثبت شد؛ مسئولیت ما سنگین تر از گذشته است و انتظار می رود روند رو به رشد واحد با ثبت رکوردهای جدید به لحاظ کیفی و کمی در کنار تولید پایدار و ایمن حفظ شود .

رئیس واحد پلی اتیلن سنگین افزایش ظرفیت تولید را هدفی دیگری برای واحد برشمرد و توجه به آن را با در نظر گرفتن کاهش قیمت جهانی اتیلن بسیار مهم دانست.

وی ضمن اشاره به چالشهای صادراتی کنونی گفت: سرمایه گذاری در بخش افزایش ظرفیت تولید نکته مثبت و مهمی است که باید ضمن توجه به آن ، برای حفظ رشد اقتصادی شرکت ، همزمان به سمت طراحی گریدهای جدید حرکت کنیم و یا سبدی از محصولات با حاشیه سود بیشتر را برای آینده تولید شرکت در نظر بگیریم .

پیام رفیعی مسیر پیش رو را با تکیه بر تصمیمات مدیریت شرکت مسیری رو به رشد توصیف کرد و سیاست بهره گیری از پرسنل جوان و در عین حال با تجربه شرکت در پست های کلیدی را امتیازی ویژه و مثبت خواند.

Go to top