رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

کنفرانس خبری هیات مدیره انجمن همگن پلاستیک یکشنبه 20 بهمن ماه ساعت 5 بعد از ظهر در محل دفتر انجمن همگن پلاستیک برگزار می شود

 

 

کنفرانس خبری انجمن همگن پلاستیک/ چند سووال قبل از برگزاری نشست خبری از هیات مدیره

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

 

آیا انجمن صنایع همگن پلاستیک یک انجمن متروکه شده است؟

▪️با توجه به دعوت رسانه ها در ساعت 5 عصر روز یکشنبه 20 بهمن ماه 98 برای کنفرانس مطبوعاتی در محل دفتر انجمن همگن پلاستیک، پپنا سووالات خود را برای آمادگی اعضای محترم هیات مدیره ( آقای معین فر و آقای شیخ نجفی و آقای باستان فر) امشب منتشر می کند.
▪️انتخابات انجمن همگن پلاستیک 28 بهمن ماه برگزار می شود

▪️سووالات زیر پرسش هایی ست که در فضای صنعت پلاستیک مطرح است و ما آن را بازگو می کنیم:

➕آقای معین فر ماجرای دعوا و شکایت بین شما و ژوبین قاسمی (از اعضای هیات مدیره که نهایتا استعفا داد) چه بود؟
➕آقای معین فر ماجرای اختلاف شما با آقای محمد بختیاری (رییس وقت انجمن که استعفا داد) چه بود؟
➕آقای معین فر ماجرای دعوای شما با مهدی باستان فر (اعضای هیات مدیره) چیست؟
➕آقای معین فر چرا دعوا می کنید؟
➕آقای معین فر ماجرای خواستن عذر مرتضی نیک سرشت و خانم طهماسبی (از کارکنان انجمن) که شنیده ایم براساس اختلاف با شما رفته اند چه بود؟
➕آقای معین فر وقتی سعید ذکایی و علی رضا ترک به عنوان اعضای علی البدل به هیات مدیره انجمن آمدند چه شد که یکدفعه رفتند. اختلافی با آنها به وجود آمد که این دو نفر هم هیات مدیره را به سرعت ترک کردند؟
➕آقای معین فر وقتی اعضای هیات مدیره انجمن سه نفر شدند چرا به عنوان رییس انجمن انتخابات ترمیمی برای ترمیم هیات مدیره برگزار نکردید؟
➕چرا بیش تر از یک سال است که جلسات انجمن با سه عضو هیات مدیره برگزار می شود؟ مگر طبق اساسنامه اعضای هیات مدیره 5 نفر نیستند؟
➕آقای معین فر انجمن همگن پلاستیک دو یادگاری جالب داشت. یکی دید و بازدید نوروزی که فقط سال 96 برگزار شد و بعدا به فراموشی سپرده شد. یکی هم جشنواره صنعت پلاستیک بود که کلا برگزار نشد. چرا؟
➕آقای معین فر مگر انجمن محل حضور و مباحثه اعضا نیست، چرا می گویند تردد در انجمن در زمان هیات مدیره فعلی تقریبا به صفر رسیده است؟
➕آقای معین فر آیا شما باعث انزوای انجمن همگن پلاستیک هستید؟ آیا اصلا انزوای انجمن را قبول دارید؟
➕آقای معین فر این سووال را قبلا از شما پرسیده ایم و شما هم البته پاسخ داده اید اما باز هم برای ثبت در کنفرانس خبری از شما می پرسیم: ماشین آلات فرایند پلاستیک با ارز دولتی وارد کرده اید؟ اگر امکانش هست به عنوان رییس انجمن بفرمایید (شفاف سازی کنید)  روی کارت بازرگانی خودتان چند ماشین وارد کرده اید؟
➕آقای معین فر ماجرای حضور شما برای تایید پروانه ها چه بود و چه نتایجی برای اعضا داشت؟
➕آقای شیخ نجفی ماجرای مالیات انجمن چه شد؟ مالیاتی که از دوره پیش برای این هیات مدیره به ارث رسیده بود. در حاشیه نمایشگاه تهران پلاست فرمودید اگر پیگیری شما نبود موضوع مالیات انجمن تبدیل به یک معضل دنباله دار می شد. در مورد مالیات انجمن هم توضیح دهید که خیلی مهم است.
➕آقای باستان فر دلیل حضور بی سرو صدای شما در این سه سال اخیر چیست؟


اگر سووالات دیگری به ما رسید در جلسه فردا مطرح خواهیم کرد...

 

 

واکنش مهدی باستان فر نایب رییس انجمن همگن پلاستیک در خصوص نشست خبری امروز:

موضع گیری مهدی باستان فر عضو هیات مدیره انجمن همگن پلاستیک نسبت به کنفرانس خبری امروز انجمن همگن پلاستیک که به دعوت هیات مدیره انجمن همگن پلاستیک صورت گرفته است:
▪️برگزاری کنفرانس خبری کاملا بیهوده و بی معنی است


➕هیات مدیره توانایی پاسخگویی به تمام سوالات و ابهامات موجود در انجمن را دارد .
➕تمام تشکل ها در مجامع اقدام به ارایه گزارش و دفاع از عملکرد خود می نمایند و بر گزاری چنین کنفرانس خبری امری کاملا بیهوده و بی معنی و مفهوم می باشد و بنده از اساس با برگزاری چنین جلسه ای مخالف بوده و هستم اما به نظر جمع احترام قایلم.
➕چه موافقین و چه مخالفین، اعضا محترم انجمن همگن پلاستیک بوده و آزادند انتقاد های خود را از بنده و دوستانم انجام دهند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top