رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

شش مورد از مزایای استفاده از بسته بندی پلاستیک حبابدار برای بسته بندی لوازم و کالاها و وسایل را در این مطلب با همدیگر بررسی می کنیم.

 

 پلاستیک حبابدار و 6 مزیت استفاده از آن برای بسته بندی در سال 2020

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

شش مورد از مزایای استفاده از بسته بندی پلاستیک حبابدار برای بسته بندی لوازم و کالاها و وسایل را در این مطلب با همدیگر بررسی می کنیم.

مخترع پلاستیک حبابدار : مردی که یک حلقه از بسته حباب پلاستیکی را در دست دارد

از آنجا که در سال 1960 بسته بندی پلاستیک حباب دار اختراع شد ، این یکی از بهترین انتخاب ها برای حمل و نقل مواد در سراسر جهان است. این بسته بندی سبک ، بادوام و همه کاره برای اولین بار برای حمل رایانه های اصلی تولید IBM مورد استفاده قرار گرفت و تاریخچه آن از آن زمان تاکنون تنها متمایز شده است. (و بله ، حتی مخترع آن نیز گفته است كه یكی از اولین كارهایی كه كرد این بود كه حبابدار ها را پاپ كرد.) کانتینرهای هوای دریایی بیش از 25 سال پیش رهبر صنعت بسته بندی بوده است و ما تنها بهترین و مؤثرترین مواد بسته بندی را به فروش می رسانیم.

بنابراین به طور طبیعی :

بسته بندی پلاستیک حبابدار یکی از اصلی ترین بخش های صنعت حمل و نقل ما است.

پلاستیک حبابدار و 6 مزیت استفاده از آن برای بسته بندی در سال 2020

چرا باید بار دیگر آن را برای حمل کالاهای شکننده انتخاب کنید؟

مزایای استفاده از بسته بندی کردن حباب ها بیشمار است.

اما در اینجا شش مورد از مهم ترین مزایای بسته بندی پلاستیک حبابدار وجود دارد که :

همچنان بسته بندی کردن پلاستیک حباب دار را به عنوان مورد علاقه حمل و نقل در همه جا تبدیل می کند.

1- بسته بندی حباب عایق عالی در برابر ضربه است.

بسته بندی پلاستیک حبابدار در عملکرد اصلی خود بسیار خوب است: برای حفظ امنیت و ایمن کالا در هنگام ترانزیت. حمل و نقل بار متأسفانه اغلب شامل کار با خشن و یا دست اندازهایی در جاده است – بنابراین ، حمل و نقل کالا را با بسته بندی کردن حباب محافظت می کنند. حباب های هوای بسته شده آن ، یک بالشتک انعطاف پذیر اما با دوام را تشکیل می دهد که مانع تعجب آور محکم در برابر ضربه می شود. با دو برابر شدن یا سه برابر شدن در لایه ها و همراه داشتن جعبه حمل و نقل موجدار محکم ، می تواند از کالاها حتی در برابر ضربه های شدید محافظت کند.

2- استفاده از پلاستیک حبابدار قابل استفاده مجدد است.

وقتی با پوشیدن حباب خود تمام شد ، آنرا دور نریزید! بسته بندی حباب تقریباً همیشه قابل استفاده مجدد است مگر اینکه به طور قابل توجهی آسیب دیده باشد. تا زمانی که بیشتر حباب ها دست نخورده باشند ، خوب است که از یک بار دیگر حباب خود را استفاده کنید تا از کالاهای ارزشمند خود در هنگام ترانزیت محافظت کنید. این امر باعث می شود که بسته بندی حباب در مقایسه با بعضی از انواع بسته بندی ها که استفاده مجدد از آنها دشوار است ، گزینه ای بسیار سازگار با محیط زیست باشد و همچنین می تواند صرفه جویی بالایی در هزینه بالقوه ایجاد کند. همچنین برای شرکت هایی که بازده مشتری آسان ارائه می دهند بسیار عالی است ، زیرا تنظیم آن به عنوان بخشی از جعبه بازگشت آماده برای کار ساده است.

3- بسته بندی پلاستیک حبابدار سبک است.

بسته بندی حباب یکی از سبکترین مواد بسته بندی پر از خلاء است.

ساختار آن بیشتر هوا است و دارای دو لایه پلاستیک فوق سبک برای دوام است.

این باعث می شود مواد بسته بندی کاملاً سبک بشود که می تواند به صرفه جویی در هزینه حمل و نقل تبدیل شود ، به خصوص اگر شما به صورت عمده حمل می کنید. بسته بندی کمتر به معنای هزینه کمتر هنگام حمل با وزن و همچنین هزینه سوخت به طور بالقوه کمتر هنگام حمل مقادیر زیادی کالا است.

4- بسته بندی پلاستیک حبابدار مقرون به صرفه است.

بسته بندی حباب فقط قابل استفاده مجدد نیست – در حقیقت آغاز یک قرارداد بهتر است! Air Sea Containers معاملات زیادی در مورد بسته بندی کردن حباب ها به صورت عمده ، از جمله بسته های بسته بندی شده حباب های 24 اینچی و رول های بسته بندی شده حباب 48 اینچی ما ، ارائه می دهد. مشاغلی که کالاهای انفرادی زیادی را حمل می کنند باید به کیف های مخصوص حباب های فردی ما نیز بپردازند ، یعنی حباب و کیسه ، همه در یک! به هر روشی که آنرا خرد کنید ، بستن حباب یک معامله است.

5- بسته بندی حباب همه کاره است.

بسته بندی حباب می تواند تقریباً هر نوع محموله کوچک را عایق بندی و محافظت کند. به راحتی با قیچی تقریباً به هر شکل موردنیاز قابل برش است و ورق های بزرگ آن به اندازه کافی قابل انعطاف پذیر است تا بطور موثر انواع مختلفی از محموله های عجیب و غریب را پیچیده و محافظت کند. و کاربردهای آن در خارج از حمل و نقل نیز گسترده است. برخی افراد حتی در تابستان از آن برای عایق کاری ویندوز خود استفاده می کنند. با کمی خلاقیت ، امکانات تقریبا بی حد و حصر هستند!

6- بسته شدن حباب یک ضدعفونی کننده عالی است.

ما نمی توانیم مقاومت کنیم و احتمالاً شما هم نمی توانید.

در پایان روز ، بسته بندی کردن با پلاستیک حبابدار خیلی سرگرم کننده است

نگه داشتن کمی از آن دراز کشیدن در اطراف مطب یا انبار می تواند برای روزهای ناامید کننده ای که همه ما گاهی اوقات داریم ، یک محل خروج عالی برای استرس فراهم کند. علاوه بر این مشتریان نیز آن را دوست دارند. برای بسیاری از افراد این یک چیز جالب دیگر است که می توانند مجدداً از محتوای قلب خود استفاده مجدد کرده یا از آن پرش کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top