رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

طراحی سایت
دوشنبه 5 خرداد 1399.
تاریخ شمسی :
الإثنين 3 شوال 1441.
تاریخ قمری :
May 25 2020.
تاریخ میلادی :

مدیرعامل شرکت پتروشیمی آریاساسول از بومی‌سازی تولید گرید استراتژیک پلیمری خبر داد و گفت: با این اتفاق سالانه از خروج ۹۰ میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری می‌شود.

 

سود خالص پتروشیمی آریاساسول در سال گذشته

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

مدیرعامل شرکت پتروشیمی آریاساسول از بومی‌سازی تولید گرید استراتژیک پلیمری خبر داد و گفت: با این اتفاق سالانه از خروج ۹۰ میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری می‌شود.

به گزارش پپنا، امیرحسین بحرینی در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه ایران‌پلاست و در مراسم رونمایی از گرید جدید ویژه تولید باک بنزین خودرو و تولید مخازن IBC، اظهار کرد: با توجه به این‌که آریاسول تنها شرکت ایرانی است که زیرساخت‌های تولید پلی‌اتیلن سنگین را دارد توانسته گریدهای تخصصی پلی‌اتیلن همچون گرید باک خودرو را در کشور تولید کند.

وی با تاکید بر این مساله که این گرید تا پیش از این از کشورهای خارجی وارد می‌شد، گفت: از این محصول تخصصی تنها چهار پلنت در جهان وجود دارد به همین دلیل بازار صادرات برای این نیز بسیار مناسب است.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی آریاساسول با بیان این‌که از سال گذشته با تحقیق و توسعه صورت گرفته توانستیم بازار مصرف داخلی را مورد ارزیابی قرار دهیم، تصریح کرد: نیاز سالانه کشور به این گرید ۵۰ هزار تن برآورد شده که علاوه بر ساخت باک در تولید انواع بشکه‌های حمل مواد شیمیایی استفاده می‌شود.

به گفته بحرینی این گرید در گذشته عمدتا از آلمان و سوئیس وارد می‌شده که اکنون توانسته‌ایم به خودکفایی دست یابیم و مارکتینگ این محصول را در بازارهای جهانی آغاز کرده‌ایم.

وی با تاکید بر این مساله که نمونه تولید شده این محصول در کشور همانند مشابه آن در سوئیس است، اظهار کرد: این محصول می‌تواند تمام نیازهای کشور را تامین کند.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی آریاساسول با اشاره به برنامه‌های تولید پلی‌اتیلن سنگین گفت: تا ۲.۵ سال آینده می‌توانیم گریدهای مختلف پلیمرهای تخصصی را تولید کنیم و در پایان سال ۱۴۰۴ به دو میلیون تن محصول پلیمری دست یابیم. علاوه بر این، این شرکت تا پایان سال نیز وارد بازار سرمایه خواهد شد.

وی با تاکید بر این مساله که تا سه سال گذشته تولید تمام واحدها به میزان ظرفیت طراحی شده رسیده است، ادامه داد: فروش این شرکت ۵۸۰۰ میلیارد تومان در سال گذشته بوده که ۳۲۵۰ میلیارد تومان از این رقم سود خالص شرکت بوده است.

بحرینی با بیان این‌که ۱۰ هزار تن از گرید باک خودرو در این نمایشگاه ثبت سفارش خرید شده است، تصریح کرد: ۵۰ میلیون یورو سرمایه‌ گذاری در واحد الفین صورت گرفته که ظرفیت یک میلیون تنی را ۱.۱ میلیون تن افزایش می‌دهد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top