رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

طراحی سایت
يكشنبه 11 خرداد 1399.
تاریخ شمسی :
الأحد 9 شوال 1441.
تاریخ قمری :
May 31 2020.
تاریخ میلادی :

 

 

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی – پپنا (www.ppna.ir):

شرکت بایوپلاستیک توتال کوربین پی ال ای از افتتاح مجتمع 75 هزار تنی تولید پلی اکتیک اسید (PLA) خود در استان رایونگ تایلند خبر داد.

به گزارش پپنا به نقل از پایگاه اینترنتی پلاستیک نیوز یوروپ (plasticsnewseurope)، شرکت بایوپلاستیک توتال کوربین پی ال ای (Total Corbion PLA) به تازگی از افتتاح مجتمع 75 هزار تنی تولید پلی اکتیک اسید (PLA) خود در استان رایونگ تایلند خبر داد.
توتال کوربین در بیانیه ای در تاریخ نهم سپتامبر اعلام کرد: مجتمع یادشده که گفته می شود دومین تاسیسات بزرگ جهان در نوع خود به شمار می رود، ظرفیت جهانی تولید پلی اکتیک اسید را با افزایش 50 درصدی به 240 هزار تن در سال می رساند.
شرکت توتال کوربین حاصل سرمایه گذاری مشترک غول انرژی فرانسه، توتال، و شرکت هلندی کوربین (Corbion)، تولیدکننده انواع بایوپلاستیک ، است که هر کدام سهمی معادل 50 درصد از آن دارند. این شرکت اواخر سال 2016 میلادی و برای توسعه تولید بایوپلاستیک پلی اکتیک راه اندازی شد.
تاسیسات جدید در مقیاس صنعتی و تولیدکننده طیف وسیعی از رزین های پلی اکتیک Luminy بدست آمده از منبع تجدیدپذیر نی شکر تایلند است. محصولات این تاسیسات شامل پلی اکتیک اسید استاندارد (standard PLA)، پلی اکتیک اسید حرارت بالا (high heat PLA) و پی دی ال ای (PDLA) با خواص منحصر به فرد هستند.
این تاسیسات که از اواخر سال 2018 میلادی عملیاتی بوده است، شامل یک مجتمع 100 هزار تنی تولید لاکتید (lactide) است که به تولید مونومر مورد نیاز برای تولید پلی اکتیک اسید می پردازد. همچنین یک مجتمع پایلوت پلی اکتیک اسید 1000 تنی برای توسعه محصول (product development) در نظر گرفته شده است..

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top