پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):  مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: هیات تجاری واحدهای صنعتی خوشه پلاستیک استان شنبه با حمایت این شرکت به نمایشگاه چاینا پلاست چین 2018 اعزام شد.

به گزارش پپنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی، سیاوش وحدت اظهار کرد: هفت واحد صنعتی پلاستیک با همراهی عامل توسعه خوشه و BDS خوشه صنعتی پلاستیک استان در نمایشگاه چین حضور یافتند.
وی افزود: خوشه پلاستیک، مصوب اقتصاد مقاومتی کشور بوده و از ابتدای سال 96 مطالعات شناختی خوشه آغاز شده و هم اکنون در مرحله توسعه است.
وحدت افزود: تاکنون با حمایت این شرکت برای توسعه واحدهای صنعتی خوشه پلاستیک 6 دوره آموزشی برگزار شده است.
وی به برنامه های سال 97 برای توسعه خوشه پلاستیک اشاره و تصریح کرد: تغییر و بهبود فرمولاسیون تولید با هدف افزایش بهره وری و رقابت پذیری در بازار برای اعضای خوشه و اتصال واحدها به زنجیره ملی و بین المللی ارزش پلاستیک از برنامه های پیش بینی شده برای توسعه است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: 51 واحد صنعتی تولید پلاستیک هم اکنون در استان فعال هستند که زیر مجموعه خوشه صنعتی پلاستیک قرار گرفته اند.
تاکنون 230 واحد تولیدی در شهرک های صنعتی استان به بهره برداری رسیده که برای آن 2 هزار و 320 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top