پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): صنایع شیمیایی آرکما فرانسه به دنبال طرح های توسعه ای جدیدبرای تولید پلی آمید در چین است.

 

به گزارش پپنا به نقل از پایگاه اینترنتی پلاستیک نیوز یوروپ ، شرکت صنایع شیمایی آرکما فرانسه در حال افزایش 25 درصدی ظرفیت جهانی تولید محصول (polyamide 12) خود است. محصولی که این شرکت تحت برند Rilsamid عرضه می کند. در همین راستا آرکما به دنبال توسعه تاسیسات خود در چانگشو چین با سرمایه ای بالغ بر ده ها میلیون یورو است. انتظار می رود ظرفیت جدید در نظر گرفته شده تا اواسط سال 2020 میلادی به بهره برداری برسد.

 

آرکما می گوید: ظرفیت یادشده با هدف تامین تقاضای فزاینده مشتریان ما در آسیا اضافه می شود و تکمیل کننده پروژه بزرگ ما در بخش پلی آمید 11 با پایه زیستی (bio-based polyamide 11) است.

 

 در ماه ژوئیه سال گذشته میلادی ، این شرکت از برنامه خود برای سرمایه گذاری 300 میلیون یورویی با هدف ساخت یک مجتمع در کلاس جهانی در آسیا، ویژه تولید محصول Rilsan PA11 که پلی آمیدی بر پایه روغن کرچک است؛ خبر داد. این مجتمع تولید کننده هر دو محصول مونومر آمینو 11 (amino 11 monomer) و پلیمر آن یعنی Rilsan PA11 خواهد بود. طرحی که آرکما را قادر می سازد حجم تولید پودر و گرانول Rilsan PA11 خود را تا سقف 50 درصد افزایش دهد.

 

اما پروژه جدید همراستا با راهبرد بلندپروازانه صنایع شیمیایی آرکما برای توسعه تولید مواد پیشرفته (advanced materials) است که پیش بینی می شود تا سال 2030، بیش از 25 درصد از فروش این شرکت را به خود اختصاص دهد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top