پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): اداره کل فنی و حرفه ای استان با هدف ارتقای شایستگی های حرفه ای و برطرف کردن نیاز بازار کار با دانشگاه علمی و کاربردی پلیمر بوشهر تفاهم نامه امضا کرد.

 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر در آیین امضای این تفاهم نامه گفت: تلاش می شود با ارائه آموزش های متناسب با نیاز بازار کار زمینه تزریق نیروی متخصص دانشگاهی و ایجاد فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان دانشگاهی و دانشجویان فراهم شود.

عبدالرسول کازرونی افزود: تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و برطرف کردن دغدغه های اقتصادی از کشور نیازمند عوامل مختلفی از جمله تربیت نیروی دانش آموخته دانشگاهی بابرخورداری ازدانش صنعتی و به روز است.

وی اضافه کرد: دانشگاه علمی و کاربردی پلیمر تلاش می کند برای ارتقای سطح تجربه کاری و تخصص در کنار کسب علم و آموختن تئوری مسائل برنامه ریزی کند.

کازرونی گفت: دانشگاه جامع علمی و کاربردی پلیمر استان بوشهر به واسطه دارابودن ظرفیت های قوی علمی، آموزشی و پژوهشی در توسعه مهارت و اشتغال تأثیرگذار است.

وی افزود: براساس تفاهم نامه اداره کل فنی و حرفه ای و دانشگاه علمی کاربردی پلیمر باید درمحل‌هایی که امکان توسعه فعالیت‌های دانشگاه علمی و کاربردی پلیمر وجود دارد با درخواست‌های دانشگاه موافقت کرد و روند فعالیت‌ها تا حد ممکن برای دانشگاه روان شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top