شرکت کره ای سامسونگ قراردادی را برای ساخت یک مجتمع تولید اتیلن اکسیداتیلن گلایکول (EO/EG) در عربستان به امضاء رساند.

 

 

 

پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): شرکت کره ای سامسونگ قراردادی را برای ساخت یک مجتمع تولید اتیلن اکسیداتیلن گلایکول (EO/EG) در عربستان به امضاء رساند.

به گزارش پپنا به نقل از پایگاه اینترنتی ترید عربیا شرکت مهندسی سامسونگ (Samsung Engineering) کره جنوبی به تازگی اعلام کرد که قراردادی بزرگ را با شرکت پتروشیمی متحد جبیل (Jubail United Petrochemical) برای ساخت یک مجتمع تولید اتیلن اکسید- اتیلن گلایکول (EO/EG) در عربستان به امضاء رسانده است.
پتروشیمی متحد جبیل یکی از شرکت های زیرمجموعه غول پتروشیمی عربستان، سابک، به شمار می رود. ارزش قرارداد یادشده 700 میلیون دلار اعلام شده است.
این پروژه که سالانه 700 هزار تن مونو اتیلن گلایکول (MEG) تولید خواهد کرد؛ در شهر صنعتی جبیل واقع در شرق عربستان سعودی، در 100 کیلومتری شمال شهر الدمام، به بهره برداری می رسد. انتظار می رود عملیات ساخت این مجموعه تا سال 2020 تکمیل شود.
شرکت مهندسی سامسونگ یکی از شناخته شده ترین سازندگان مجتمع های تولید اتیلن گلایکول (EG) در جهان است. این شرکت هم اکنون در پروژه های احداث 16 مجتمع از این نوع فعالیت دارد.
این زیرشاخه شرکت سامسونگ ارائه دهنده خدمات مهندسی، ساخت و ساز و مدیریت پروژه (EPC & PM) است و تجربیاتی متفاوتی را در بیش از 40 کشور جهان دارد. خدمات یادشده از طرح ریزی و تامین مالی تا احداث و راه اندازی را شامل می شود.
ظرف 10 سال گذشته شرکت مهندسی سامسونگ تعدادی مجتمع تولید اتیلن گلایکول را در سراسر جهان و در کشورهایی نظیر ایالات متحده، مالزی، تایلند و هند راه اندازی کرده است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top