پلیمر مقایسه قیمت پایه محصولات پلیمری در تاریخ ۲ و ۱۶ مهرماه نشان می دهد که برخی از کالاها با افزایش و برخی دیگر نیز با کاهش روبه رو شده اند.

 


پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): پلیمر مقایسه قیمت پایه محصولات پلیمری در تاریخ ۲ و ۱۶ مهرماه نشان می دهد که برخی از کالاها با افزایش و برخی دیگر نیز با کاهش روبه رو شده اند.
بیشترین افزایش قیمت در گروه مصحولات پلیمری متعلق به پلی پروپیلن نساجی با ۵.۱ درصد رشد است، این کالا از رقم ۳ هزار و ۹۷۴ تومان به ۴ هزار و ۱۷۷ تومان رسیده است.

در رتبه دوم افزایش قیمت ها هم پلی پروپیلن های شیمیایی با ۴.۶ درصد رشد قرار دارد، این کالا از رقم ۴ هزار و ۴۹۹ تومان به ۴ هزار و ۷۰۷ تومان رسیده است.

همچنین در ادامه پلی اتیلن های اکستروژن با ۴ درصد رشد نسبت به دو هفته قبل قرار دارند، این کالاها ۱۸۷ تا ۲۰۲ تومان رشد قیمت داشتند.

همچنین پلی اتیلن سنگین بادی با ۳ درصد رشد قیمت در رده بعدی افزایش قیمت های پایه قرار دارد، در ادامه پلی اتیلن های سبک خطی، پلی اتیلن های سنگین فیلم و پلی اتیلن های ترفتالات گرید بطری نیز روندی افزایشی داشتند.

پلی اتیلن های سنگین تزریقی و دورانی نیز نسبت به دو هفته قبل روندی افزایشی داشتند.

نگاهی به کاهش قیمت ها

در همین حال برخی از محصولات با افت قیمت نسبت به دو هفته گذشته روبه رو شدند که در صدر آنها استایرن بوتادین رابرهای روشن و تیره با ۲۶۰ و ۲۶۳ تومان کاهش قیمت قرار دارند.

همچنین پلی اتیلن های ترفتالات گرید نساجی نیز با ۲.۱ درصد کاهش قیمت نسبت به دو هفته گذشته در رتبه دوم قرار دارند. در ادامه پی وی سی ها نیز در هفته جاری روندی کاهشی داشتند، افت قیمت جهانی پی وی سی در منطقه جی سی سی از دلایل تغییر جهت بازار این کالا است.

به این ترتیب این کالاها با ۰.۷ درصد افت قیمت نسبت به دو هفته گذشته روبه رو شدند، گریدهای متفاوت این کالا نسبت به دو هفته قبل ۲۵ تا ۲۷ تومان ارزان شدند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم