پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): کارگروه تنظیم بازار شورای رقابت کف عرضه محصولات پتروشیمی برای فصل پاییز را تعیین کرد. مرضیه طهماسبی، مسوول تنظیم بازار دفتر صنایع پایین دستی پتروشیمی اظهار کرد: در آخرین جلسه کارگروه تنظیم بازار شورای رقابت، تعیین کف عرضه محصولات پتروشیمی برای شهریور ماه و نیز فصل پاییز نهایی شد و به تصویب اعضای این کارگروه رسید.

مسوول تنظیم بازار دفترصنایع پایین دستی پتروشیمی با بیان اینکه به‌طورکامل تحولات بازار را رصد می‌کنیم، گفت: قیمت‌ها با توجه به قیمت‌های جهانی و بر اساس فرمول و با درنظرگرفتن تمام موارد قانونی تعیین و اعلام می‌شود. وی افزود: با توجه به قرار گرفتن در آستانه ماه محرم، تمهیدات لازم برای تامین پلی استایرن مورد نیاز صنایع پایین دستی دراین ماه اتخاذ شده و مشکلی برای تامین این محصول نخواهیم داشت. طهماسبی تصریح کرد: شرایط بازار با توجه به روند معامله‌ها مثبت ارزیابی می‌شود و تعامل ایجاد‌شده میان دفترصنایع پایین‌دستی پتروشیمی، مجتمع‌های پتروشیمی، بورس کالای ایران و نیز انجمن‌ها و تشکل‌ها سبب شده تا معامله محصولات مختلف با شفافیت انجام شود.

 وی پیش‌تر نیز با اشاره به اینکه حفظ منافع تولید‌کنندگان و مصرف‌کنندگان به‌عنوان یک راهبرد مورد توجه ویژه دفترصنایع پایین‌دستی قرار دارد، گفته بود: اعلام دقیق نیاز واقعی بازار از سوی اتحادیه‌های تامین نیاز و انجمن‌های تخصصی مصرف‌کننده محصولات پتروشیمی می‌تواند بازارهای مصرف را با آرامش بیشتری همراه سازد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم