پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): کارگروه تنظیم بازار شورای رقابت کف عرضه محصولات پتروشیمی برای فصل پاییز را تعیین کرد. مرضیه طهماسبی، مسوول تنظیم بازار دفتر صنایع پایین دستی پتروشیمی اظهار کرد: در آخرین جلسه کارگروه تنظیم بازار شورای رقابت، تعیین کف عرضه محصولات پتروشیمی برای شهریور ماه و نیز فصل پاییز نهایی شد و به تصویب اعضای این کارگروه رسید.

مسوول تنظیم بازار دفترصنایع پایین دستی پتروشیمی با بیان اینکه به‌طورکامل تحولات بازار را رصد می‌کنیم، گفت: قیمت‌ها با توجه به قیمت‌های جهانی و بر اساس فرمول و با درنظرگرفتن تمام موارد قانونی تعیین و اعلام می‌شود. وی افزود: با توجه به قرار گرفتن در آستانه ماه محرم، تمهیدات لازم برای تامین پلی استایرن مورد نیاز صنایع پایین دستی دراین ماه اتخاذ شده و مشکلی برای تامین این محصول نخواهیم داشت. طهماسبی تصریح کرد: شرایط بازار با توجه به روند معامله‌ها مثبت ارزیابی می‌شود و تعامل ایجاد‌شده میان دفترصنایع پایین‌دستی پتروشیمی، مجتمع‌های پتروشیمی، بورس کالای ایران و نیز انجمن‌ها و تشکل‌ها سبب شده تا معامله محصولات مختلف با شفافیت انجام شود.

 وی پیش‌تر نیز با اشاره به اینکه حفظ منافع تولید‌کنندگان و مصرف‌کنندگان به‌عنوان یک راهبرد مورد توجه ویژه دفترصنایع پایین‌دستی قرار دارد، گفته بود: اعلام دقیق نیاز واقعی بازار از سوی اتحادیه‌های تامین نیاز و انجمن‌های تخصصی مصرف‌کننده محصولات پتروشیمی می‌تواند بازارهای مصرف را با آرامش بیشتری همراه سازد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top