مقایسه قیمت پایه محصولات شیمیایی در تاریخ ۸ و ۱۵ مردادماه نشان می دهد که اکثر کالاها روندی افزایشی داشته اند.

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): مقایسه قیمت پایه محصولات شیمیایی در تاریخ ۸ و ۱۵ مردادماه نشان می دهد که اکثر کالاها روندی افزایشی داشته اند.

به گزارش  پپنا، بیشترین افزایش قیمت در گروه محصولات شیمیایی متعلق به آروماتیک سنگین با ۸.۳ درصد رشد نسبت به هفته گذشته است. این کالا از رقم یک هزار و ۸۸۵ تومان به ۲ هزار و ۴۲ تومان رسید.

در رتبه دوم هم متانول و اسیداستیک به ترتیب با ۴.۸ و ۴.۷ درصد افزایش قیمت نسبت به هفته قبل قرار دارند.

همچنین منواتیلن گلایکول و پارازایلین هم به ترتیب ۳.۳ درصد و ۳ درصد نسبت به هفته گذشته گران شدند.

در ادامه کریستال ملامین، اوره پریل و صنعتی، دی اتیلن گلایکول، ایزوبوتانول و نرمال بوتانول نیز با افزایش قیمت نسبت به هفته گذشته روبه رو شدند.

به این ترتیب دی اتیل هگزانول نیز با ۱.۲ درصد رشد نسبت به هفته قبل روبه رو شد، این کالا از رقم ۳ هزار و ۳۶۱ تومان به ۳ هزار و ۴۰۴ تومان رسید.

اوره پریل و صنعتی هم ۰.۷ درصد نسبت به هفته گذشته گران شدند، سودمایه، زایلین مخلوط و بنزن نیز نسبت به هفته گذشته روندی افزایشی داشته با رشد قیمت روبه رو شدند.

گازها نیز روندی افزایشی نسبت به هفته قبل داشتند، گاز پروپان، بوتان و گاز مایع صنعتی در گروه گازها با افزایش چشمگیر قیمت نسبت به هفته قبل روبه رو شدند.

در همین حال استایرن منومر نسبت به هفته گذشته با افت قیمت روبه رو شد، این کالا ۰.۱ درصد نسبت به هفته قبل ارزان شد، این کالا از رقم ۳ هزار و ۹۲۸ تومان به ۳ هزارو ۹۲۱ تومان رسید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم