شرکت اینئوس اعلام کرد: یک مجتمع هیدروژن زدایی پروپان (PDH) با ظرفیت تولید سالانه 750 هزار تن پروپیلن در اروپا احداث می کند.

 

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): شرکت اینئوس اعلام کرد: یک مجتمع هیدروژن زدایی پروپان (PDH) با ظرفیت تولید سالانه 750 هزار تن پروپیلن در اروپا احداث می کند.

به گزارش پپنا به نقل از پایگاه اینترنتی پلاستیک نیوز، شرکت اینئوس قصد دارد با سرمایه گذاری دو میلیارد یورویی یک مجتمع هیدروژن زدایی پروپان (PDH) با ظرفیت تولید سالانه 750 هزار تن پروپیلن در اروپا احداث کند. این پروژه با هدف تامین خوراک اولیه دیگر واحدهای پتروشیمی این شرکت درسطح قاره سبز اجرایی می شود.

شرکت چندملیتی صنایع شیمیایی اینئوس همچنین از پیشبرد مطالعات برای انتخاب مکان مناسب ساخت مجتمع یادشده خبر داد. سایت این شرکت در آنتورپ بلژیک در میان مکان های احتمالی قرار دارد.

بر اساس این گزارش ، شرکت اینئوس که دفاتر مرکزی آن مستقر در سوئیس است؛ همچنین در نظر دارد تا ظرفیت تولید اتیلن خود در هر یک از تاسیسات کراکر این شرکت در گرنجموث اسکاتلند و رافنس (Rafnes) نروژ را به بیش از یک میلیون تن در سال افزایش دهد.

سخنگوی شرکت اینئوس اعلام کرد: ارزش مجموع پروژه های یادشده تقریبا 2 میلیارد یورو برآورد می شود.

این گزارش می افزاید: گرد فرانکن مدیرعامل بخش الفین و پلیمر شمال (Olefins & Polymers North) شرکت اینئوس، عنوان کرد: اکنون زمان ایده آلی برای افزایش ظرفیت واحدهای کراکر ما در سطح اروپا و همزمان ساخت یک مجتمع هیدروژن زدایی پروپان کاملا جدید است.

انتظار می رود طرح های توسعه ای یاشده ضمن حمایت از بخش تولید مشتقات و مجتمع های پلیمر این شرکت در اروپا، خودکفایی اینئوس در تامین تمام محصولات الفینی کلیدی را افزایش دهد.

فرانکن افزود: کلیه تاسیسات ما از مزیت خوراک ارزان قیمت وارداتی از ایالات متحده و دیگر مناطق جهان برخوردار خواهند بود.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم