مقایسه قیمت پایه محصولات پلیمری در تاریخ ۱۰ و ۱۷ اردیبهشت نشان می دهد که اکثر کالاها روندی نزولی داشته اند.

 

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): مقایسه قیمت پایه محصولات پلیمری در تاریخ ۱۰ و ۱۷ اردیبهشت نشان می دهد که اکثر کالاها روندی نزولی داشته اند.

 

به گزارش  پپنا، بیشترین افت قیمت در گروه محصولات پلیمری متعلق به پلی استایرن مقاوم و معمولی است، این کالاها به ترتیب ۴.۶ درصد و ۳.۸ درصد نسبت به هفته گذشته افت قیمت داشته اند.

همچنین در رده بعدی افت قیمت ها پلی اتیلن های سنگین تزریقی و دورانی با ۲ درصد کاهش قرار دارد، پلی اتیلن سنگین تزریقی ۷۹ تومان و پلی اتیلن سنگین دورانی نیز ۸۲ تومان کاهش قیمت داشتند.

در رده سوم بیشترین کاهش قیمت نیز پلی اتیلن سنگین اکستروژن و پلی اتیلن سبک فیلم به ترتیب با ۱.۲ و ۱ درصد کاهش نسبت به هفته گذشته قرار دارند. این کالاها به ترتیب ۵۴ و ۴۴ تومان نسبت به هفته قبل ارزان شدند.

همچنین در گروه پلی اتیلن ها، پلی اتیلن سبک خطی نیز ۰.۸ درصد نسبت به هفته قبل کاهش قیمت داشته است. در گروه پلی اتیلن های ترفتالات، گریدهای نساجی با ۰.۹ درصد و گریدهای بطری هم با ۰.۳ درصد کاهش نسبت به هفته گذشته روبه رو شدند.

پی وی سی ها نیز نسبت به هفته گذشته روندی نزولی داشتند، به طوری که گرید ۷۰ و ۵۷ از قیمت ۳ هزار و ۴۴۳ تومان به ۳ هزار و ۴۴۱ تومان رسیدند، همچنین گریدهای ۶۰ و ۶۵ نیز به ترتیب با کاهش قیمت به رقم ۳ هزار و ۲۸۴ و ۳ هزار و ۱۲۸ تومان رسیدند.

در گروه پلی پروپیلن ها هم، گرید نساجی با ۰.۰۹ درصد و گریدهای شیمیایی هم با ۰.۰۶ درصد افت نسبت به دو هفته گذشته روبه رو شدند.

قیمت دلار نیز در محاسبه نرخ پایه محصولات پلیمری با ۰.۲ درصد رشد از رقم ۳ هزار و ۷۴۴ تومان به ۳ هزار و ۷۵۲ تومان رسید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کم