مدیران عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و شرکت اکسنس فرانسه برگسترش همکاری ها تاکید کردند.

 

 

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): مدیران عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و شرکت اکسنس فرانسه برگسترش همکاری ها تاکید کردند.

 به گزارش پپنا ، مرضیه شاهدایی معاون وزیر نفت در امورپتروشیمی دردیدار با جین سنتاک مدیرعامل شرکت اکسنس  فرانسه از حضور دوباره این شرکت درصنعت پتروشیمی ایران ابراز رضایت کرد و گفت: امیدواریم همکاری های این شرکت با طرح ها و مجتمع های پتروشیمی ایران افزایش یابد.

مدیرعامل شرکت اکسنس نیز نسبت به راه‌اندازی واحدهای جدید پتروشیمی با تکنولوژی‌های نوین متناسب با نیاز بازار و صنعت پتروشیمی ایران ابراز علاقمندی کرد و گفت: با توجه به این که در گذشته واحدهای مختلفی را در ایران طراحی کرده ایم، بعد از توافق برجام برای به ‌روزرسانی این واحدها مثل مهندسی اصولی برای پتروشیمی بوعلی و نوسازی این واحدها مذاکراتی جامع را انجام داده ایم و نتایج خوبی هم حاصل شده است.

وی در مورد سرمایه‌گذاری در صنعت پتروشیمی ایران گفت: عمده فعالیت‌های شرکت ما همکاری مشترک برای ارائه لایسنس به واحدهای پتروشیمی و فروش کاتالیست های متناسب با صنعت است.

مرضیه شاهدایی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیز دراین نشست گفت: برای ازسرگیری همکاری های شرکت اکسنس با واحدهای پتروشیمی همکاری خواهیم کرد و شرکت هایی که واحدهای آروماتیکی دارند برای تهیه لایسنس به دانش و توان شرکت‌های ارائه کننده لایسنس نیاز خواهند داشت و  زمینه های مختلف برای همکاری مشترک در ایران وجود دارد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کم