پپنا تی وی اولین تلویزیون صنایع پلیمر و بسته بندی

طراحی سایت
چهارشنبه 13 اسفند 1399.
تاریخ شمسی :

تعاونی صنایع پلاستیک استان تهران از ریشه دارترین و قدیمی ترین تشکل های صنایع پلاستیک کشور است. تشکلی که در یک دهه ی اخیر دچار تلاطمات بی شمار شده است.

بدهکاران میلیاردی و اخبار نامتعارف دیگر خیلی از فعالان صنایع پلاستیک را از ادامه ی فعالیت این تشکل ناامید کرده است.

 


نگاه همه برای نجات تعاونی همچنان به امیر منصور شیرازیان است


سایت خبری صنایع پلیمر (www.ppna.ir):  تعاونی صنایع پلاستیک استان تهران از ریشه دارترین و قدیمی ترین تشکل های صنایع پلاستیک کشور است. تشکلی که در یک دهه ی اخیر دچار تلاطمات بی شمار شده است.

بدهکاران میلیاردی و اخبار نامتعارف دیگر خیلی از فعالان صنایع پلاستیک را از ادامه ی فعالیت این تشکل ناامید کرده است.

سال گذشته امیر منصور شیرازیان مدیرعامل شرکت نایلون سپید در انتخاباتی که سالانه برای تعیین بازرس برگزار می شود، با آرایی قاطع بازرس تعاونی صنایع پلاستیک شد.

او قول داد تعاونی را به ساحل امن می رساند. قول داد به اعضا گزارشات منظمی را می دهد. گفت اگر نتوانست مشکلات تعاونی را حل کند اقدام قانونی خواهد کرد.

امیر منصور شیرازیان در طول یک سال گذشته به عهد خود پایبند بوده، گزارشات منظمی نوشته و سند ویلای بی مشتری رامسر را از بدهکار بزرگ گرفته است اما هنوز مشکلات مالی تعاونی پابرجاست.

ظاهرا درگیری های رییس و بازرس ادامه دارد. امیر منصور شیرازیان برای گرفتن حق تعاونی اهل مماشات نیست و در جلسه ی اخیر تعاونی از رییس خواسته سند ملک دیگری را بیاورد گرچه بدهکار بزرگ از ملک مورد نظر بازرس اظهار بی اظلاعی کرده است.

بازرس معتقد است بدهکار بزرگ آپارتمان دیگری دارد که آن را مخفی کرده و واگذار نمی کند.

یکی از اعضای هیات مدیره تعاونی در گفت و گو با سایت خبری پپنا می گوید: تعاونی صنایع پلاستیک در سال جاری دو انتخابات را پیش رو دارد. انتخاب بازرس جدید در تیرماه خواهد بود و انتخابات اعضای هیات مدیره جدید در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

Go to top