پپنا تی وی اولین تلویزیون صنایع پلیمر و بسته بندی

رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام
طراحی سایت
دوشنبه 23 فروردين 1400.
تاریخ شمسی :

گروه ائتلاف فردا که با در اختیار داشتن ۳۵ کرسی، اکثریت مطلق اتاق بازرگانی تهران را در اختیار دارد، در دومین جلسه خود رئیس جدید اتاق بازرگانی تهران را برگزید.

سایت خبری صنایع پلیمر (www.ppna.ir): گروه ائتلاف فردا که با در اختیار داشتن ۳۵ کرسی، اکثریت مطلق اتاق بازرگانی تهران را در اختیار دارد، در دومین جلسه خود رئیس جدید اتاق بازرگانی تهران را برگزید.

به گزارش سایت خبری پپنا در جلسه آخر گروه ائتلاف فردا قرار شد مسعود خوانساری گزینه ریاست گروه ائتلاف فردا برای اتاق تهران باشد.

خوانساری پیش از این معاون وزیر راه بوده است. همچنین نایب رئیس اول این انتخابات، مهدی جهانگیری مدیرعامل بانک گردشگری و برادر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور است.

درباره نایب رئیس دوم اختلاف نظرهایی وجود دارد. در جلسه آخر یحیی آل اسحاق حاضر به قبول نایب رئیسی نشد و اعلام کرد که تنها به عنوان رئیس در هیأت رئیسه حاضر خواهد شد.

به همین دلیل احتمالا علا میرمحمد صادقی، نایب رئیس فعلی اتاق تهران و ایران و یا یک گزینه دولتی نایب رئیس اتاق تهران خواهد بود.

البته احتمال نایب رئیسی حامد واحدی نیز وجود دارد ولی در صورت پر شدن این سمت توسط میرمحمد صادقی و یا یک گزینه دولتی، واحدی به عنوان خزانه دار در هیأت رئیسه حضور خواهد داشت.

در بخش منشی قرار است سیده فاطمه مقیمی انتخاب شود.

بنا به تصمیم گروه ائتلاف برای فردا شروطی برای انتخاب شدن افراد در هیأت رئیسه مطرح است که بر اساس آن افراد نباید عضو یک حزب سیاسی باشند، باید حداقل هفته ای ۲۰ ساعت را در اتاق وقت بگذارند و هیچ فردی حق ندارد در بیش از یک تشکل یا اتاق مشترک عضو هیأت مدیره باشد.

انتخابات اتاق بازرگانی تهران روز شنبه برگزار خواهد شد.


Go to top