رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام
طراحی سایت
چهارشنبه 6 بهمن 1400.
تاریخ شمسی :

چاینا پلاس 2022 دومین رویداد جهانی صنعت پلاستیک در سال 2022 / احتمالا همچنان با بازدید دورآدور

 

 

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

در حال حاضر، تولید با معضل افزایش قیمت مواد خام و افزایش هزینه های حمل و نقل در سراسر جهان رو به رو است. زنجیره تامین جهانی با چالش های شدیدی مواجه شده است.

با اهداف پیشنهادی چین برای تسریع تحول اقتصادی سبز و کم کربن در همه صنایع آماده شده است. به عنوان یک نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک، CHINAPLAS 2022، همراه با بیش از 4000 غرفه دار داخلی و خارجی با کیفیت بالا، تعدادی از نوآوری ها و فناوری های پیشرفته را برای رسیدگی به چالش های صنعت و درک فرصت ها به نمایش می گذارد.

راه حل ها و نوآوری ها برای تولید کم کربن در چین، چندین سیاست عمده با هدف تغییر شکل ساختار اقتصادی و انرژی، ارتقای فناوری تولید، بهبود بهبود زندگی، و تسریع توسعه اقتصادی با کیفیت بالا و تحول صنعتی سبز انجام می‌شود.

نوآوری های تکنولوژیکی سبز و کم کربن کلید این تحول و اصلاح هستند

نمایشگاه چاینا پلاس 2022 در مرکز همایش ملی در شانگهای برگزار می شود. برای مقابله با کنترل شدید مصرف انرژی، شرکت ها تقاضای زیادی برای مصرف انرژی کم و راه حل های تولید با راندمان بالا دارند.

مدیریت زیست‌محیطی ارتقا یافته تقاضا برای مواد سازگار با محیط زیست مانند پلاستیک‌های زیستی، مواد زیست تخریب‌پذیر، پلاستیک‌های قابل بازیافت و بازیافت آسان و افزودنی‌های سبز را افزایش می‌دهد.

علاوه بر این، ماشین‌های دمنده فیلم کاملاً تجزیه‌پذیر و فناوری‌های بازیافت نیز مورد توجه بازار هستند. با ظهور انرژی های جدید، صنایع نوظهور مانند فتوولتائیک، نیروی بادی، انرژی ذخیره شده، وسایل نقلیه الکتریکی و وسایل نقلیه هیدروژنی در حال افزایش هستند و تقاضا برای مواد جدید را ایجاد می کنند

محصولات و راه حل های مختلف به نمایش گذاشته خواهد شد. با باز شدن مسیر جدید فناوری سبز و کم کربن، CHINAPLAS 2022 راه حل های متنوع و متنوعی را برای کمک به شرکت های مختلف برای کشف توسعه ارائه خواهد کرد. المان های "سبز" از نظر محصولات سازگار با محیط زیست، افزودنی های سبز و ... در تمامی سالن ها ارائه خواهد شد

توسعه دیجیتال و هوشمند با تکنولوژی بالا در روند پیگیری بهبود اقتصاد سبز، شکاف بین کاهش انتشار کربن و اتخاذ رویکردهای هوشمندتر باید پر شود. توسعه سبز و کم کربن در حال تکامل، فناوری دیجیتال را به نیاز مبرم‌تری در حمایت از صنایع پلاستیک و لاستیک تبدیل می‌کند. فناوری‌های پیشرفته‌ای مانند هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء و داده‌های بزرگ می‌توانند در نظارت بر زمان واقعی و الگوریتم‌های تنظیمی داده‌های مصرف انرژی بسیار مفید باشند.

اهداف محتوایی نمایشگاه، کاهش مصرف مواد خام، بهبود بهره وری انرژی، کاهش انتشار کربن و در نتیجه ترویج تولید به روش سبز و صرفه جویی در انرژی است. به طور خاص، نظارت و مدیریت از راه دور می تواند به مهندسان کمک کند تا خرابی های تولید را حتی از هزاران مایل دورتر عیب یابی کنند. تجهیزات پیشرفته تولید خودکار و دقیق به شرکت ها در رفع کمبود نیروی انسانی و کیفیت ناپایدار محصول کمک می کند.

نظارت خودکار و فرآیندهای کنترل کیفیت می تواند امکان تولید مداوم را فراهم کند. بهبود کیفیت و کارایی تولید و کاهش هزینه ها. دیجیتالی شدن تمرکز اصلی در نمایشگاه تجاری خواهد بود.

 

. CHINAPLAS 2022 راه‌حل‌های کاربردی، دیجیتال و هوشمند مانند روبات‌ها، تمام فناوری‌های قالب‌گیری تزریقی الکتریکی، سیستم‌های بازرسی نوری خودکار، ERP، MES و IoT را جمع‌آوری می‌کند تا به شرکت‌ها کمک کند تا از فرصت‌های فراوان استفاده کنند. فعالیت های آنلاین و آفلاین برای اکتشاف کسب و کار علاوه بر این، برای ارائه خدمات بهتر به خریداران با کیفیت بالا که نیازهای خرید قوی در سراسر جهان دارند و نمی‌توانند شخصاً در نمایشگاه شرکت کنند، CHINAPLAS 2022 CPS+ eMarketplace را معرفی می‌کند، یک پلت‌فرم منبع‌یابی آنلاین و تطبیق کسب‌وکار. این پلتفرم محتوای جامع ارائه می‌کند و عملکردهای کاملاً جدیدی مانند محصولات خاص و خاص و طبقه‌بندی برنامه‌ها، «تکنولوژی‌های اولین راه‌اندازی» و برچسب‌های «جستجوی داغ» را ارائه می‌دهد. این پلتفرم به عملکردهایی مانند جستجوی هوشمند، انتشار اطلاعات خرید، ترویج عرضه هدفمند و کارآمد در سراسر زنجیره صنعت مجهز است. انتظار می‌رود در ژانویه 2022 به طور رسمی راه اندازی شود. CHINAPLAS 2022 با موضوع "دوران جدید• پتانسیل های جدید• نوآوری برای پایداری” در تاریخ 25-28 Ap در مرکز نمایشگاه ها و همایش های ملی در شانگهای برگزار می شود.

 

www.Instagram.com/ppna.ir

www.Telegram.me/ppnachannel

 

Go to top