رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام
طراحی سایت
چهارشنبه 6 بهمن 1400.
تاریخ شمسی :

جزئیاتی از اولین نمایشگاه بین المللی در صنایع پلاستیک /نمایشگاه اینترپلاستیکا روسیه - مسکو

 

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

اینترپلاستیکا، یک نمایشگاه بین المللی برای پلاستیک و لاستیک، از 25 تا 28 ژانویه 2022 (5 تا 8 بهمن ماه1400 ) در Expocentre AO مسکو، روسیه برگزار می شود.

روسیه بازار مهمی برای صنایع پلاستیک و لاستیک است. علاقه فعالان صنعتی این کشور به ماشین آلات، سیستم ها و مواد با کیفیت بالا و نوآورانه همچنان ادامه دارد.

تقاضا برای راه حل های بسته بندی، سیستم های بازیافت بالا است.

از 25 تا 28 ژانویه 2022 در Expocentre AO در مسکو برگزار می شود. غرفه داران شامل بازیگران برجسته در صنعت مانند Arburg، BMB، Dow، Engel، Erema، Haitian، KraussMaffei، Reifenhäuser، Sibur، Starlinger، Windmöller & Hölscher و Wittmann Battenfeld هستند.

علاوه بر این، اتریش، ایتالیا و سوئیس با غرفه های مشترک در interplastica 2022 حضور خواهند داشت، در حالی که آلمان در حال تبلیغ برای مهر با کیفیت "ساخت آلمان" با مشارکت رسمی آلمان است.

در مجموع حدود 600 غرفه‌دار از 26 کشور در اینترپلاستیکا و آپاکوفکا، نمایشگاه تجاری پیشرو برای پردازش و بسته‌بندی روسیه که به طور همزمان برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند

 بخش «راه‌حل‌های بازیافت» اولین حضور موفقیت‌آمیز آن در interplastica قبلی بود interplastica 2022 دوباره مروری بر جدیدترین ماشین‌آلات و تجهیزات صنایع پلاستیک و لاستیک، مواد نو و کمکی، محصولات پلاستیکی و لاستیکی و همچنین خدمات ارائه می‌کند.

فراتر از این، به حل چالش‌های فعلی این بخش کمک می‌کند تا «راه‌حل‌های بازیافت» پس از اولین موفقیت خود در اینترپلاستیکا قبلی، دوباره به عنوان یک بخش مستقل ظاهر شود

یکی از نکات برجسته پروژه "ADDITIVE MINDED" خواهد بود که توسط 3D fab+print طراحی شده است. در اینجا، کارشناسان روسی و بین المللی در مورد پیشرفت ها، امکانات و چالش های این فناوری بحث خواهند کرد و غرفه داران محصولات و راه حل های نوآورانه مربوطه خود را به نمایش خواهند گذاشت. علاوه بر این، پلیمر پلازا شامل گفتگوها و بحث هایی در مورد تولید مواد خام، برنامه های کاربردی و پردازش خواهد بود، یک روز موضوعی به طور کامل به اقتصاد چرخشی و بازیافت اختصاص داده خواهد شد.

Go to top