پپنا تی وی اولین تلویزیون صنایع پلیمر و بسته بندی

طراحی سایت
پنجشنبه 2 بهمن 1399.
تاریخ شمسی :

تا چند ماه آینده هیچ نمایشگاهی برگزار نخواهد شد

 

 

تا چند ماه آینده هیچ نمایشگاهی برگزار نخواهد شد

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

مصوبه جدید ستاد مقابله کرونا، نمایشگاه‌ ها را در هیچکدام از گروه‌های چهارگانه مشاغل دسته بندی نکرده و بند جداگانه‌ای آورده که در مناطق زرد، نارنجی و قرمز برگزاری هرگونه نمایشگاه ممنوع است. همین موضوع موجب شده تا علی یارمحمدیان به عنوان رئیس انجمن نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با ارسال نامه‌ای به حمید زادبوم رئیس سازمان توسعه تجارت نسبت به این تصمیم اعتراض و خواستار حمایت جدی از صنعت نمایشگاهی کشور و فعالان این صنعت شود.

در متن نامه یارمحمدیان خطاب به زادبوم آمده است:

 

مصوبه جدید ستاد کرونا مبنی بر اعلام محدودیت ها، نمایشگاه‌ها را در هیچ کدام از گروه‌های چهارگانه دسته بندی ننموده است و در طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها به صورت جداگانه آمده است که برگزاری هرگونه نمایشگاه (عمومی، تخصصی و بین‌المللی) درهمه وضعیت‌ها (زرد، نارنجی و قرمز) تا عادی شدن شرایط ممنوع است و این بدان معناست که در مناطق با وضعیت نارنجی و زرد پاساژها و مسابقات ورزشی و اماکنی که تراکم جمعیتی آنها بیشتر از نمایشگاه است اجازه فعالیت دارند ولی متاسفانه به نمایشگاه‌ها در حالت منطقه زرد هم اجازه برگزاری نداده‌اند و بایستی شرایط عادی شود که با چشم‌انداز فعلی حداقل تا چند ماه آینده هم این اتفاق نمی‌افتد.

لذا این مصوبه کاملاً تبعیض‌آمیز است و موجب خسارت جبران ناپذیر و نابودی کامل صنعت نمایشگاهی و بی‌کاری اهالی این صنعت می‌شود که معضلات، مخاطرات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی متوالی و مدت داری را به دنبال خواهد داشت. بدین وسیله از جنابعالی که متولی و حامی این صنعت هستید تقاضامندم صدای فعالان صنعت نمایشگاهی باشید و جهت اصلاح مصوبه و قرار گرفتن فعالیت نمایشگاه‌ها در مشاغل سطح دو پیگیری لازم را مبذول فرمایید.

 

Go to top