رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

پاسخ غیر مستقیم دفتر پایین دستی پتروشیمی به پتروشیمی تندگویان، نظارت کار ما نیستٰ/ اسامی متخلفان بازار PET تحویل سازمان حمایت

 

پاسخ غیر مستقیم دفتر پایین دستی به پتروشیمی تندگویان، نظارت کار ما نیستٰ/ اسامی متخلفان بازار PET تحویل سازمان حمایت

 

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

 

دفتر توسعه صنایع پایین دستی شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تاکید بر همکاری مستمر با بورس کالا از نظارت دقیق بر نحوه تولید و عرضه محصولات پتروشیمی با توجه به نیاز بازار خبر داد.

 تنظیم بازار محصولات پتروشیمی از سوی دفتر توسعه صنایع پایین دستی شرکت ملی صنایع پتروشیمی انجام می شود اما نظارت بر عملکرد واحد های تولیدی ازسوی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان انجام می شود.

بر اساس این گزارش ، در صورت دریافت گزارش وقوع تخلف در بازار محصولات پتروشیمی ، شرکت ملی صنایع پتروشیمی به نهاد های نظارتی و سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان موارد را اعلام می کند تا برخوردهای قانونی لازم بر اساس قوانین و مقررات اعمال شود.

اکنون تمام دستگاه های نظارتی در تلاش هستند تا بازار محصولات پتروشیمی شفاف باشد ودر این مسیر تعامل و همکاری بیشتر انجمن ها ی تخصصی، تعاونی ها و تشکل های پتروشیمی می تواند منجر به ظهور بازاری پویا و شفاف شود .

 

توضیح:

چند روز پیش پتروشیمی تندگویان اسامی کسانی که مواد سهمیه ای پلی اتیلن ترفتالات را در بازار فروخته اند به دفتر توسعه صنایع پایین دستی ارسال کرده بود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top