رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

سازمان تامین اجتماعی با انتشار دو جزوه آموزشی به بیان استانداردهای بهداشت محیط کاری و اصول حفاظتی فردی در برابر کرونا پرداخت؛ جزوه‌هایی آموزشی که می‌تواند به تمامی کارفرمایان و کارکنان شاغل در محیط کارهای اداری در پیشگیری و درمان کرونا کمک کند.

 

 بسته‌های آموزشی مقابله با کووید-19

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

در روزهایی که تاب‌آوری در برابر ویروس کرونا در ایران، کاهش قابل ملاحظه‌ای یافته و آمارهای رسمی از سوی وزارت بهداشت، حاکی از ابتلا و جان‌باختن شمار زیادی از هم‌وطنان است، سازمان تامین اجتماعی با تدوین دو بسته آموزشی که مبتنی بر آموزه‌های سازمان بهداشت جهانی است، تمامی دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و بخش‌خصوصی و به ویژه بنگاه‌های بخش‌خصوصی را به رعایت نکات بهداشتی مقابله با ویروس کرونا فراخواند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این دو بسته آموزشی با عنوان «آشنایی، پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا» و «راهنمای گام دوم مبارزه با کووید-19، فاصله‌گذاری اجتماعی و الزامات سلامت محیط و کار در محیط‌های اداری» برای اطلاع و آگاهی فعالان اقتصادی و اعضای اتاق بازرگانی تهران قابل دسترس است.

در این دو جزوه به تفصیل موارد درباره چگونگی رعایت اصول بهداشت فردی مانند شستن دست‌ها و نحوه صحیح استفاده از وسایل حفاظت فردی آمده است. هم‌چنین به چگونگی رعایت بهداشت در محیط کار، گندزدایی سطوح، فاصله‌گذاری اجتماعی بین کارکنان و ... اشاره شده و اصول آن برای خواننده تبیین شده است.

این دو جزوه آموزشی را از انتهای این خبر می‌توانید دریافت و مطالعه کنید:

 

*آشنایی، پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا

*راهنمای گام دوم مبارزه با کووید-19، فاصله‌گذاری اجتماعی و الزامات سلامت محیط و کار در محیط‌های اداری

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top