رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

طراحی سایت
چهارشنبه 7 خرداد 1399.
تاریخ شمسی :
الأربعاء 5 شوال 1441.
تاریخ قمری :
May 27 2020.
تاریخ میلادی :

هند برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی در شرایط شیوع ویروس کرونا برای واردات محصولات پتروشیمی به این کشور 15 درصد تعرفه با عنوان «تعرفه کووید» وضع کرد.

 تعرفه‌ 15 درصدی هند بر واردات محصولات پتروشیمی

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

هند برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی در شرایط شیوع ویروس کرونا برای واردات محصولات پتروشیمی به این کشور 15 درصد تعرفه با عنوان «تعرفه کووید» وضع کرد.

به گزارش پپنا به نقل از آی‌سی‌آی‌اس، هند به‌منظور حمایت از صنایع داخلی این کشور در شرایطی که با آثار منفی ناشی از شیوع ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کند، در سال ملی جاری که پایان آن مارس سال 2021 میلادی است،  15 درصد تعرفه بر واردات محصولات پتروشیمی و شیمیایی با عنوان «تعرفه کووید» وضع می‌کند.

مصرف‌کنندگان محصولات پایین دستی با وضع «تعرفه کووید» که قرار است از 20 ماه مه سال جاری میلادی به مدت 11 ماه تا مارس 2021 میلادی پابرجا باشد مخالف هستند، زیرا معتدند این شرایط سبب افزایش هزینه‌های تولید آنها می‌شود.

بخش‌های صنعتی به‌تدریج و آرام آرام در حال ازسرگیری فعالیت‌های خود هستند، در حالی که قرار است دوران قرنطینه در این کشور آسیایی پیش از بیش از دو ماه در ماه ژوئن پایان یابد.

مقام‌های دولتی هند اعلام کردند: اداره بخش پتروشیمی و شیمیایی همچنان در حال مشورت برای اجرای طر تعرفه‌گذاری بر محصولات شیمیایی و پتروشیمی وارداتی به هند است.

دولت پیش از این در اوایل ماه آوریل بحث تعرفه‌گذاری بر محصولات پتروشمی و شیمیایی وارداتی را مطرح کرد اما در آن زمان  مخالفت‌های تولیدکنندگان بخش‌های پایین دستی پتروشیمی به شدت اکنون نبود.

یک عضو اتحادیه تولیدکنندگان صنایع پلاستیک هند گفت: نمایندگان دولت به ما قول داده‌اند که وضع موجود را حفظ می‌کنند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top