رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری، از کشف ۲۷۰تن مواد اولیه پتروشیمی به ارزش ۲۶ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

 

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری، از کشف ۲۷۰تن مواد اولیه پتروشیمی به ارزش ۲۶ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

موسی احمدی  اظهار داشت: در راستای طرح بازرسی از انبارهای این شهرستان جهت مبارزه با کالای قاچاق، ماموران اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف ری موفق به کشف وشناسایی این انبار در شورآباد بخش کهریزک شدند.
وی اضافه کرد: ماموران در بازرسی از این انبار مقدار ۲۷۰ تن مواد اولیه پتروشیمی قاچاق به ارزش ریالی ۲۶ میلیارد ریال کشف وضبط کردند
احمدی ادامه داد: همچنین در این رابطه فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و جریمه برای این پرونده در نظر گرفته شد.
این مسئول با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد، تاکید کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت‌های مشترک اداره تعزیرات حکومت ی، اداره صمت و اتاق اصناف انجام می‌ شود.
احمدی خاطرنشان کرد: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top