رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

مدیر عامل آتش‌نشانی شهر مشهد از عملیات موفقیت‌آمیز ده‌ها آتش‌نشان اعزامی از مشهد برای مهار آتش‌سوزی گسترده در یک کارخانه تولید پلی‌استایرن در شهرک صنعتی کلات خبر داد.

 

 مهار آتش‌سوزی کارخانه تولید پلی‌استایرن در شهرک صنعتی کلات با تلاش ۱۰۰ آتش‌نشان مشهدی

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

مدیر عامل آتش‌نشانی شهر مشهد از عملیات موفقیت‌آمیز ده‌ها آتش‌نشان اعزامی از مشهد برای مهار آتش‌سوزی گسترده در یک کارخانه تولید پلی‌استایرن در شهرک صنعتی کلات خبر داد.

امیر عزیزی با اعلام این خبر گفت: عصر امروز، 22 بهمن ماه، در پی درخواست از سوی آتش‌نشانی شهرک صنعتی کلات مبنی بر کمک برای اطفای آتش‌سوزی در یک کارخانه تولید پلی‌استایرن در داخل این شهرک که در جاده مشهد به کلات واقع شده، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی مشهد با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله  ۱۰۰ آتش‌نشان را به همراه ۳۰ خودرو اطفای حریق و لجستیکی و نیز 2 نردبان پلتفرم به محل حادثه اعزام کرد.

مدیر عامل آتش نشانی مشهد خاطرنشان کرد: با حضور آتش‌نشانان در محل، این حریق که در حال سرایت به کارخانجات مجاور بود، مهار و پس از ساعتی عملیات لکه‌گیری و کاوش در محل، این حریق اطفاء شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد عزیزی افزود: خوشبختانه در این آتش‌سوزی به کسی آسیبی نرسید اما حجم خسارات مالی این حادثه فراوان گزارش شده است.

مدیر عامل آتش نشانی مشهد یادآور شد: علت دقیق وقوع این حریق در دست بررسی است.

در عملیات اطفای حریق این کارخانه ۴ تانکر ۳۰ هزار لیتری آب با هماهنگی شهرداری مشهد برای پشتیبانی به محل حریق اعزام شد.

پلی‌استایرن یک پلاستیک سخت است و در بدنه اسباب بازی، عایق‌کاری و بسته‌بندی لیوان‌های پلاستیکی شفاف، ظروف یک بار مصرف، سشوارها، رایانه‌ها و وسایل آشپزخانه به کار می‌رود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top