رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

نمایشگاه Chinaplas زمان و مکان نمایشگاه 2021 خود را به شهر شنژن و به اواسط آوریل منتقل می کند، یک ماه زودتر از زمان برگزاری سنتی خود.

چاینا پلاس از گوانجو رفت/ شهر هوآوی و ZTE و We Chat میزبان غرفه گذاران و بازدیدکنندگان چاینا پلاس شد

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

نمایشگاه Chinaplas زمان و مکان نمایشگاه 2021 خود را به شهر شنژن و به اواسط آوریل منتقل می کند، یک ماه زودتر از زمان برگزاری سنتی خود.
برگزارکننده نمایشگاه چایناپلاس در نامه ای در تاریخ 22 ژانویه 2020 این خبر را به غرفه داران اعلام كرد و گفت این نمایشگاه از گوانگژو در حال انتقال است زیرا محل برگزاری در آن شهر برای نمایش ، كه بزرگترین نمایشگاه سالانه پلاستیک در جهان بود ، كوچك شده است. این نمایشگاه سال 2021 از 13 تا 16 آوریل 2021 در مرکز نمایشگاه ها و نمایشگاه های جهانی شنزن برگزار می شود.
این تاریخ جدید همچنین یک درگیری زمانی را با NPE بعدی ، بزرگترین نمایشگاه پلاستیک آمریکای شمالی ، که برای 17 تا 21 مه 2021 در اورلاندو ایالات متحده ، تنظیم شده است را از بین می برد.
انجمن صنعت پلاستیک ایالات متحده، که NPE را اداره می کند ، در بیانیه ای این حرکت را تحسین کرد، اگرچه در نامه سازمان برگزار کننده نمایشگاه چایناپلاس Adsale Exhibition Services Ltd. واقع در هنگ کنگ ، ذکر نشده است که دلیل همزمانی با نمایشگاه NPE باعث تغییر و زمان و مکان چایناپلاس بوده است.


 مدیر کل فروش و بازاریابی چاینا پلاس آدا لئونگ می گوید: "همانطور که ممکن است آگاه باشید ، آخرین Chinaplas که در مه 2019 در Guanghzou برگزار شد ، مشکل کمبود فضا را داشت."
لئونگ گفت: نمایشگاه های نمایشگاه SWECC ، که در سال 2019 با فضای نمایشگاه سرپوشیده 40000 متر مربع در فاز اول خود افتتاح شد ، می تواند فضای کافی را برای گسترش آینده چیناپلاس فراهم کند.


Adsale در بیانیه آورده است: این نمایشگاه اکنون بین شانگهای و شنژن متناوب خواهد نسخه امسال نمایشگاه چاینا پلاس در سال 2020 همچنان از 21 تا 24 آوریل در شانگهای تنظیم شده است.
نمایشگاه چاینا پلاس پیش از این بین شانگهای در شرق چین و گوانگژو در جنوب چین متناوب بود.
لئونگ گفت Adsale معتقد است كه شنزن كه با هنگ كنگ هم مرز است و حدود 90 مایل با گوانگژو فاصله دارد ، دسترسی بهتر به شركتهای دارای فناوری دارد.

لونگ نوشت: "شنزن ... شهر زیر نظر چین در زیرساخت های شبکه 5G و دارای کاربردهای پیشرفته صنعت است. همچنین قطب شرکتهای پیشرفته است."
به عنوان مثال ، شرکت فناوری چینی Huawei Technologies Co. Ltd.به همراه سازنده تجهیزات تلفن ZTE Corp. و شرکت اینترنتی Tencent Incبرنامه WeChat مستقر در شنزن است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top