رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری، از کشف ۳۴۰ تن مواد اولیه پتروشیمی به ارزش ۲۹ میلیاردریال در این شهرستان خبر داد.

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

موسی احمدی اظهار داشت: در راستای طرح بازرسی از انبارهای این شهرستان جهت مبارزه با کالای قاچاق، ماموران اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف ری موفق به کشف وشناسایی این انبار در شوراباد بخش کهریزک شدند.
وی اضافه کرد: ماموران در بازرسی از این انبار مقدار ۳۴۰ تن مواد اولیه پتروشیمی قاچاق به ارزش ریالی ۲۹ میلیارد و ۴۱۰ میلیون و ۴۶۰ هزار ریال کشف وضبط کردند.
احمدی ادامه داد: همچنین در این رابطه فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و جریمه برای این پرونده در نظر گرفته شد.
وی با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد، تاکید کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت‌های مشترک اداره تعزیرات حکومت ی، اداره صمت و اتاق اصناف انجام می‌ شود.
احمدی اضافه کرد: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.
 شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top