رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

رکود در بازارها هر روز نمود بیشتری به خود گرفته است. برخی شرکت ها با کیفیت مناسب محصولات خود همچنان مورد توجه و اقبال مشتریان قرار دارند.

 رنگرز مدیر کارخانه شرکت البرز ماشین جی: البرز ماشین جی، فاتح بازار اکسترودر / رونق تولید ماشین آلات اکسترودر ساخت البرز ماشین جی در عین رکود در بازار

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی – پپنا (www.ppna.ir): رکود در بازارها هر روز نمود بیشتری به خود گرفته است. برخی شرکت ها با کیفیت مناسب محصولات خود همچنان مورد توجه و اقبال مشتریان قرار دارند.

مرتضی رنگرز مدیر شرکت البرز ماشین در گفت و گو با پپنا می گوید: علی رغم رکود حاکم بر بازار البرز ماشین جی با تراکم سفارش رو به روست تا حدی که مجبور به انتخاب مشتریان می شویم. اصلی ترین عامل این توجه مشتریان به شرکت البرز ماشین جی، خود مشتریان شرکت هستند.

در هیچ دوره ای البرز ماشین تبلیغات اغواکننده نداشته است. همیشه با کیفیت ترین ماشین الات را عرضه کرده ایم و مشتریان شرکت ترجیح می دهند با یک شرکت بی حاشیه کار کنند که تمرکزش روی فروش ماشین آلات با کیفیت است.

رنگرز تاکید می کند ما خیلی با ورود ماشین آلات چینی کاری نداریم چرا که کیفیت ماشین الات خود را بسیار برتر از آنها می دانیم. ایشان در پرسش این سووال که ممنوعیت واردات باعث رونق کار شما نشده است می گوید: به هیچ وجه. همین الان ماشین آلات چینی حالا با هر ساز و کاری وارد کشور می شود و به فروش می رسد.

رنگرز مدیر شرکت البرز ماشین جی، در مورد محصولات آینده این شرکت تصریح می کند: تا پایان سال خط تولید لوله پنج لایه و چند لایه، همچنین یک خط تولید نوار آبیاری جدید را به بازار عرضه می کنیم.

در بخش تحقیق و توسعه شرکت البرز ماشین جی روی ماشین آلات جدید کار می شود که پس از ثبت اختراع مراحل تولید انجام و اطلاع رسانی خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top