رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

طراحی سایت
دوشنبه 5 خرداد 1399.
تاریخ شمسی :
الإثنين 3 شوال 1441.
تاریخ قمری :
May 25 2020.
تاریخ میلادی :

خط جدید Barrier Flex® Seven   در نمایشگاه K show 2019  - ترکیبی از فناوری های BANDERA  و ABB

رونمایی از خط تولید فیلم های هفت لایه  بسته بندی نفوذ ناپذیر و فوق نفوذ ناپذیر باندرا در نمایشگاه K 2019

 

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

خط جدید Barrier Flex® Seven   در نمایشگاه K show 2019  - ترکیبی از فناوری های BANDERA  و ABB

 

دانش و تعهد مشترک در راستای پایداری

خط جدید Barrier Flex® Seven به منظور اکستروژن فیلم های هفت لایه در نمایشگاه K 2019 در دوسلدورف آلمان از تاریخ  16 الی 23 اکتبر رونمایی می شود.

 بر اساس راهبرد نوآوری مستمر، شرکت BANDERA  در خط جدید Flex® Seven بهبود مداوم عملکرد و ادغام سیستم در "اقتصاد چرخشی پلاستیک" را دنبال می کند.

 خط Barrier Flex® Seven امکان تولید فیلم های نفوذ ناپذیر Barrier و فوق نفوذ ناپذیر High Barrier و فیلم های پلی الفینی با کارایی عالی و خلاقانه را فراهم می کند و حداکثر انعطاف پذیری را در تولید فیلم های پلی اولفینی بدون تاثیر در ظرفیت تولید یا کیفیت فیلم نهایی (بازه تغییرات ضخامت بی نظیر)  در تولید فیلم های Barrier  را ارائه می دهد.

تعالی فن آوری همراه با بهره وری انرژی

 تنها با ترکیب بهترین فن آوری های توسعه یافته توسط شرکت های تخصصی می توان به سطح متعالی از پایداری دست یافت.

 با استفاده از خط جدید Barrier Flex® Seven ،  شرکت Bandera قدم دیگری در جهت افزایش راندمان انرژی برداشته است. به واسطه انتخاب موتورهای سینکرون ریلاکتنسی  (synchronous reluctance) شرکت ABB در حال حاضر امکان بهره برداری در دماهای عملیاتی پایین تر نیز وجود دارد ، بنابراین نیازی به خنک کننده های سروو نبوده و این امر سبب افزایش قابلیت اطمینان و استمرار تولید می گردد.

این موتور ها با عنوان موتورهای SynRM2 شناخته می شوند و با بهینه سازی ظرفیت بارگذاری ، جاگیر نبودن و صدای کم و همچنین کاهش هزینه های عملیاتی ، عملکردی بسیار عالی در مقایسه با موتور مغناطیسی را ارائه می دهند.

نظارت بر وضعیت: پیچیدگی تکنولوژیکی و سهولت کار با HMI جدید

 به لطف یک HMI نوآورانه و بصری (رابط ماشین آلات - نیروی انسانی) که با همکاری ABB توسعه داده شده است ، فرآیندهای مدیریتی بسیار آسانتر می شوند.

 این تکنولوژی همچنین ساده سازی تشخیص پیش بینی تعمیر و نگهداری و دسترسی بیشتر به پارامترهای کنترل فرآیند توسط اپراتور را فراهم می نماید و نیز امکان کنترل از راه دور را نیز میسر می سازد (تبلت یا تلفن هوشمند).

 IoE Internet of Extrusion®: اینترنت اشیاء در اکستروژن یعنی حداکثر پیوستگی

 به لطف سیستم کنترل جدید ، ارتباط بین خط Barrier Flex® Seven ، سیستم های صنعتی MRP و تجهیزات بهینه شده است: با این روش داده ها به راحتی توسط سیستم ها رد و بدل می شوند و  قابلیت ردیابی کامل مواد اولیه و بهبود در کنترل فرایند و نیز مدیریت و تایید امور تولید وجود دارد.

 عملکرد ، فناوری ، نوآوری.  این همان رویدادی است که وقتی "قدرت و بهره وری" با "هوش اکستروژن" مواجه می شوند، بوقوع می پیوندد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با گروه مهندسی و بازرگانی دیباج صنعت پاسارگاد  نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت باندرا در ایران تماس بگیرید.

تلفن: 86086951-021  

موبایل: 09127025660-09127386373

وب سایت : www.dibajsanat.com

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top