پپنا تی وی اولین تلویزیون صنایع پلیمر و بسته بندی

طراحی سایت
چهارشنبه 1 بهمن 1399.
تاریخ شمسی :

شرکت اطلس ماشین با مدیریت محمد صباغی از شرکت های پیشرو در ارائه ماشین آلات تزریق پلاستیک در ایران است. در خصوص برنامه های شرکت اطلس ماشین در نمایشگاه ایران پلاست با احسان اقبالی قائم مقام این شرکت گفت و گوی کوتاهی انجام داده ایم که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

 

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی – پپنا (www.ppna.ir): شرکت اطلس ماشین با مدیریت محمد صباغی از شرکت های پیشرو در ارائه ماشین آلات تزریق پلاستیک در ایران است. در خصوص برنامه های شرکت اطلس ماشین در نمایشگاه ایران پلاست با احسان اقبالی قائم مقام این شرکت گفت و گوی کوتاهی انجام داده ایم که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

 

احسان اقبالی قائم مقام شرکت اطس ماشین

شرایط نمایشگاه ایران پلاست امسال نسبت به سال های گذشته کمی متفاوت بود. رزروغرفه انرژی زیادی از ما گرفت. وضعیت روشن نبود و چند بار تاریخ جانمایی تغییر کرد. برنامه های ما هم به طبع این تغییرات چندین بارعوض شد.ولیکن در نهایت طبق سنوات گذشته همان غرفه ی  نمایشگاههای  پیش را رزرو کردیم .(سالن 38B  غرفه 38 )

الان هم کارهای مربوط به طراحی و ساخت غرفه را دنبال می کنیم و توان حداکثری مجموعه بر این است که غرفه ای در شان مشتریان گرامی طراحی واجرا کند.

همانطور که می دانید شرکت اطلس ماشین سابقه روشنی در تولید ماشین آلات تزریق پلاستیک داشته و  به همین منظور راه اندازی مجدد خط تولید برای این مجموعه کاری سخت و پیچیده ای قلمداد نمی شود .

در سایت تولیدی مشهد این اتفاق در یک سری تناژها افتاده و در واقع برنامه ریزی و آمادگی ها تقریبا از2 سال قبل آغاز شده.ضمنا ساخت وبومی سازی  یک سری از قطعات مصرفی دستگاه مثل سیلندر ماردون ،میل تایبارو قطعات مکانیکی با کیفیتی به مراتب بهتر از نمونه های وارداتی در شرکت انجام گرفته است.

ماشینی که در نمایشگاه عرضه می کنیم تکنولوژی کاملا به روزی داشته، مصرف برق کمی دارد واز سرعت و دقت بالایی برخوردار است . تلاش تیم اطلس بر این است که  تکنولوژی دستگاه دو صفحه ای را نیز در نمایشگاه ایران پلاست عرضه نماید.

در مورد فروش وشرایط بازارباید بگویم که  از این گونه تلاطمات  ما قبلا شاهد آن نیز بودیم و توانستیم به خوبی از ان عبور بکنیم  سعی میکنم در مورد وضعیت بازار صحبتی نکنم چون همه ازآن اطلاع داشته و بهتر است به صحبتهایی با بار منفی نپردازیم. خدا را شکر اطلس با تمام توان و انرژی مسیر قبلی خود را طبق روال سنوات گذشته می پیماید.

 از لحاظ قیمت و شرایط فروش برنامه برای نمایشگاه داریم که در تایم نمایشگاه اعلام میکنیم.

درمورد  قطعات موردنیاز ماشینها ،با توجه به کثرت مشتریان اطلس باید عرض کنم برای تامین  قطعات ولوازم یدکی مشکلی نداشته و نداریم . برخی از قطعات حساس هم که مربوط به بخشهای هیدرولیک و الکترونیک دستگاه می شود طبق تجربه مجموعه از قبل به میزان قابل توجهی تأمین و خریداری شده که جای نگرانی برای مشتریان عزیز نمی باشد.

Go to top