رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

مرتضی نیک سرشت دبیر انجمن همگن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری در گفت و گو با پایگاه خبری پپنا آخرین برنامه های این انجمن را تشریح کرد.

 

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی – پپنا (www.ppna.ir): مرتضی نیک سرشت دبیر انجمن همگن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری در گفت و گو با پایگاه خبری پپنا آخرین برنامه های این انجمن را تشریح کرد.

مرتضی نیک سرشت با اعلام اینکه قصد داریم در حاشیه نمایشگاه ایران پلاست چند کارگاه آموزشی در زمینه ماشین آلات اکسترودر، تزریق و فیلم برگزار کنیم تاکید کرد هماهنگی های لازم با ستاد اجرایی نمایشگاه ایران پلاست انجام شده و پس از جانمایی فضایی برای این منظور در اختیار انجمن قرار خواهد گرفت.

 نیک سرشت همچنیبن در خصوص اعزام هیات تجاری به نمایشگاه قطعات خودرو کره جنوبی گفت: اواخر مهرماه سال جاری هیاتی به کره جنوبی برای بازدید از نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته اعزام خواهند شد. یکی از مزایای حضور در این تور اقامت رایگان اعضای انجمن در شهر سئول خواهد بود.

دبیر انجمن ماشین سازان همچنین گفت: برای نمایشگاه k  در تلاش هستیم که 7 میلیون تومان از هزینه های سفر به بزرگترین نمایشگاه پلاستیک دنیا  را به اعضای انجمن بازگردانیم.

نیک سرشت به تفاهمنامه اخیر انجمن ماشین سازان با انجمن تجار و بازرگانان بارسلون اشاره کرد و گفت: طی این تفاهم نامه تسهیلاتی برای حضور اعضای انجمن در نمایشگاه های مربوط به این انجمن (انجمن تجار و بازرگانان بارسلونا) در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه توضیح داد این انجمن همچنان در زمینه پروانه ها و گواهی های عدم ساخت فعال است و نامه های رسیده به انجمن در این خصوص با دقت مطالعه ، بررسی و جواب مقتضی اعلام می شود.

نیک سرشت در انتها به گزارش اخیر کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی اشاره می کند و می گوید اخیرا به واسطه حضور آقای یاریجانیان در کمیسیون صنعت گزارشی پیرامون صنعت پلاستیک و نیازمندی های خطوط تولید در این صنعت ارائه شد. این گزارش مورد بررسی و تایید اعضا قرار گرفت که به زودی، در قالب نامه به مقامات و مراجع ذی صلاح ارجاع خواهد شد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top