رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

 

 

خوشه پلاستیک خراسان شمالی خوشه برتر کشور شد

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: خوشه کسب و کار پلاستیک این استان با فعالیت ۵۰ واحد تولیدی به عنوان خوشه برتر کشور در سال ۹۷ انتخاب شد.

سیاوش وحدت اظهار داشت: با شناسایی خوشه کسب و کار پلاستیک در سال ۹۶، فعالیت‌های توسعه‌ای این خوشه آغاز شد.

وی افزود: توسعه این خوشه کسب و کار از برنامه‌های اقتصاد مقاومتی نیز است.

وی با تشریح اقدامات انجام شده برای حمایت از خوشه کسب و کار پلاستیک گفت: برگزاری ۱۰ دوره آموزشی تخصصی، تورهای بازدید از نمایشگاه‌های داخلی و خارجی با حضور ۲۰ واحد تولیدی، شناسایی، آموزش و توانمندسازی «بی دی اس» خوشه برای قالبسازی، اجرای پروژه عارضه یابی، ترکیب سازی و اصلاح فرمولاسیون ۱۰ واحد تولیدی پلاستیک از اقداماتی است که این شهرک برای حمایت از توسعه خوشه پلاستیک انجام داده است.

وی با بیان اینکه در اجرای تور نمایشگاهی و تخصصی ترکیه خراسان شمالی استان معین بود، افزود: از ۸۰ شرکت کننده در این تور ۱۲ شرکت کننده از خراسان شمالی حضور داشتند.

وی در مورد برنامه‌های امسال این شرکت برای توسعه خوشه پلاستیک خراسان شمالی نیز گفت: اجرای۲ برنامه پژوهشی، برنامه ریزی برای حضور در ۳ نمایشگاه داخلی، دو تور نمایشگاهی خارجی و ۵دوره آموزشی تخصصی از برنامه‌های امسال این شرکت برای افزایش توان رقابتی خوشه پلاستیک خراسان شمالی است.

وحدت از ظرفیت توسعه کمی این خوشه کسب و کار نیز خبر داد و اظهار داشت: افزایش تعداد فعالان در این خوشه توجیه اقتصادی دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top