رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

رایفن هازر مدیر اجرایی انجمن لاستیک و پلاستیک آلمان (vdma) اعلام کرده در سه ماهه نخست سال جاری میلادی (۲۰۱۹( فروش ماشین آلات ۱۰ درصد افت کرده است. وی علت این کاهش را ناامنی تجاری توصیف کرده است.

 

رکود به فروش ماشین آلات پلاستیک آلمان هم رسید / رایفن هازر: سرمایه گذاری جدید تقریبا تعطیل است

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی – پپنا (www.ppna.ir): رایفن هازر مدیر اجرایی انجمن لاستیک و پلاستیک آلمان (vdma) اعلام کرده در سه ماهه نخست سال جاری میلادی (۲۰۱۹( فروش ماشین آلات ۱۰ درصد افت کرده است. وی علت این کاهش را ناامنی تجاری توصیف کرده است.

درگیری های تجاری بین چین و امریکا از عمده دلایل این کاهش فروش عنوان شده است که مستقیما در قسمت تولید قطعات خودرو نقش داشته است.

رایفن هازر این رکود را بعد از ۱۰ سال جهش فروش ماشین آلات این انجمن برمی شمارد و می گوید سرمایه گذاری تقریبا تعطیل است.

وی تاکید می کند در بخش بسته بندی هم مرتب استفاده از مواد پلاستیکی مورد سوال قرار می گیرد که در بازار بی تاثیر نبوده است.

خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا و بدهی سنگین ایتالیا از موارد دیگری است که رکود را سبب شده است.

در سال 2018، چین بزرگترین مقصد صادرات آلمان برای ماشین آلات پلاستیک و لاستیک بود که واردات 853 میلیون یورو (958.7 میلیون دلار) را ثبت کرده است که نسبت به سال قبل 19 درصد افزایش یافته است. این رقم فروش رکورد به یک کشور واحد را نشان می دهد.

علاوه بر صادرات، سازندگان ماشین آلات آلمانی همچنین بیش از 500،000 € (562،000 دلار) تجهیزات یدکی را در داخل چین تولید کردند.

صادرات به ایالات متحده در سال 2018، 3 درصد کاهش یافت و به 820 میلیون یورو رسید (921.7 میلیون دلار) در سال 2018، این کشور در جایگاه دوم قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top