رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

سال هاست نمایشگاه ایران پلاست بر اساس چهار گروه کالایی تقسیم بندی می شود و چینش و جانمایی غرفه ها هم بر همین مبنا صورت می گیرد.

سالن های نمایشگاه ایران پلاست سیزدهم بر اساس گروه های کالایی مشخص شد + گل نمایشگاه به تولیدکنندگان مواد اولیه و مستربچ رسید + توفیق اجباری دیدار ماشین سازان، همه ی ماشین سازان در یک سالن

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی (www.ppna.ir): سال هاست نمایشگاه ایران پلاست بر اساس چهار گروه کالایی تقسیم بندی می شود و چینش و جانمایی غرفه ها هم بر همین مبنا صورت می گیرد.

همچون سال های گذشته، امسال هم تولیدکنندگان محصولات پلاستیکی سهم بیشتری از نمایشگاه را در اختیار دارند. سالن خلیج فارس (هر دو طبقه) ، میلاد (هر دو طبقه) ، ۴۰ (هر دو طبقه) و ۴۱ ( هر دو طبقه) به تولیدکنندگان محصولات پلاستیکی اختصاص پیدا کرده است.

ماشین سازان فرایند پلاستیک، همه در سالن ۳۸b هستند. (سالن قرمز رنگ)

تولید کنندگان مواد اولیه در سه سالن ۳۸، ۳۸a و بخشی از سالن ۳۵ مستقر خواهند شد.

طبیعی است به دلیل شدت تحریم ها شاهد حضور حداقلی شرکت های خارجی در نمایشگاه ایران پلاست سیزدهم خواهیم بود و بخشی از سالن ۳۵ به شرکت های خارجی اختصاص پیدا کرده است.

با توجه به اینکه نمایشگاه ایران پلاست در بخش غربی است و محدودیت نسبی فضا وجود دارد پیش ثبت نام نمایشگاه را که فردا ۱۰ تیرماه شروع می شود را جدی بگیرید

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top