رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

 

 

بر اساس اطلاعات دریافتی باید ۶ اسفند سال جاری مجمع عمومی اتحادیه سراسری تعاونی تامین نیاز صنایع پایین دستی برای برگزاری انتخابات هیات مدیره برگزار می شود.

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی – پپنا (www.ppna.ir): بر اساس اطلاعات دریافتی باید ۶ اسفند سال جاری مجمع عمومی اتحادیه سراسری تعاونی تامین نیاز صنایع پایین دستی برای برگزاری انتخابات هیات مدیره برگزار می شود.

در این روزها اخبار و فایل های متعددی برای پپنا ارسال می شود که هر کدام حاوی نکات جالبی است. برای اینکه بی سند چیزی منتشر نکنیم فقط نامه ها و اسناد امضا شده را اطلاع رسانی می کنیم.

روز گذشته نامه ای از یکی از اعضای هیات مدیره تعاونی های تامین نیاز دریافت کردیم که متن آن را در ادامه می خوانید.

 

پپنا آماده است جوابیه های مسعود میرزایی و نصرالله رضازاده را منتشر کند.

 

 

بسمه تعالی

در اتحادیه چه خبر است؟

مسعود میرزایی برزی و نصراله رضازاده طرقی، مدیر عامل و رئیس هیات مدیره اتحادیه سراسری هستند که هر روزه در تمامی جلسات مربوطه حضور دارند اما اعضای اتحادیه مدعی هستند که هیچ گونه بازخوردی به اعضا ارائه نمی شود و نظر اعضا در تصمیم گیری ها اخذ نمی شود. در واقع نصراله رضازاده به جای اعمال تصمیمات کلیه اعضای اتحادیه بدون هیچ گونه نظر سنجی صرفا تصمیمات شخصی خود را در کار گروه اعمال می کند این موضوع آنقدر بحث بر انگیز بوده است که در شش سال گذشته رضازاده حتی اعضای هیات مدیره را هم با خود به جلسات کار گروه نبرده است و این خود مورد اعتراض تمامی اعضای اتحادیه و اعضای هیات مدیره گردیده است.

از طرفی مسعود میرزایی حداقل در 4 سال گذشته بدون دریافت حقوق به صورت تمام وقت در اتحادیه مشغول فعالیت می باشد که این سئوال را در ذهن تداعی می کند که چه منافعی در اتحادیه وجود دارد که او حاضر است بدون حقوق، 4 سال در اتحادیه بماند؟؟

رضازاده هم وضعیتی مشابه میرزایی دارد و تقریبا تمام وقت در اتحادیه است در حالیکه اکثریت مطلق اعضا درخواست برگزاری مجمع با دستور انتخابات هیات مدیره دارند و مدت اعتبار هیات مدیره در تاریخ 06/11/1397 به انقضا رسیده است.

جالب آنکه رضازاده و میرزایی از تعاونی صنایع پلاستیک استان تهران و تعاونی مصنوعات پلاستیک تهران به دلیل تخلفات مدیره کنار گذاشته شده و در واقع بدون تعاونی هستند. از طرفی بازرس های اتحادیه درخواست برگزاری مجمع داده اند و برخی از اعضای هیات مدیره استعفا داده اند و وزارت تعاون به دادگاه شکایت کرده است و اکثریت اعضا درخواست برگزاری مجمع داده اند اما رضازاده و میرزایی هنوز در حال خدمت رسانی به صورت رایگان هستند؟؟

در واقع چه منافعی در اتحادیه وجود دارد که این دو نفر در مقابل همه ایستاده اند اما حاضر به ترک اتحادیه نیستند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top