رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

باند فساد اداری در استان لرستان متلاشی شد و ۵ نفر از کارکنان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به‌اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور دستگیر شدند.

 

پایگاه خبری صنایع پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

باند فساد اداری در استان لرستان متلاشی شد و ۵ نفر از کارکنان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به‌اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور دستگیر شدند.

 

به گزارش پپنا  در پی انهدام باند بزرگ فساد اقتصادی در لرستان، معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان نیز دستگیر شد. میان دستگیرشدگان فساد اداری در سازمان صمت لرستان توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) مسئولان زیر به‌چشم می‌خورند: معاون صنایع اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان لرستان، رئیس صنایع غیرفلزی اداره کل صنعت، معدن و تجارت، دو نفر از کارشناسان ارشد صنایع غیرفلزی اداره کل صنعت، معدن و تجارت، معاون صنایع اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بروجرد، و تحقیقات دقیق تا به نتیجه رسیدن کامل و از بین بردن فساد در این حوزه ادامه دارد و امکان دستگیری افراد بیشتر وجود دارد.

 

سردار مرتضی کشکولی نیز روز گذشته در تشریح دستگیری باند فساد اقتصادی در لرستان اظهار داشت: افراد دستگیرشده که ۵ نفر از کارکنان و کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان هستند، به صاحبان شرکتهای صوری مجوز خرید مواد اولیه کارخانه‌های پتروشیمی‌می‌دادند.

وی افزود: ۳ نفر از کسانی که در شهرهای بروجرد و ازنا حدود ۳۰ شرکت صوری تأسیس کرده بودند اهل تهران و بقیه لرستانی هستند. تعدادی از افراد دستگیرشده به جرم خود اعتراف کرده‌اند و بقیه هم در حال بازجویی هستند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: صاحبان شرکتهای صوری و تقلبی با رشوه دادن به افراد دستگیرشده سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان آنها را اغفال و وجود خارجی شرکت خود را تأیید می‌کردند. متخلفان با مجوزهای صادرشده از سوی سازمان صمت لرستان اقدام به خرید مواد اولیه از پتروشیمی‌لرستان و دیگر پتروشیمی‌ها در سطح کشور کرده و آنها را با قیمت‌های گزاف در بازار فروخته‌اند.

به‌گفته سردار کشکولی احتمال افزایش تعداد متخلفان وجود دارد. مبلغ احتمالی اختلاس در حال برآورد است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top