پایکمپانی Retal طرح جدید درب پوش high grip خود را در نمایشگاه BrauBeviale ٢۰١٨ معرفی کرد. این طرح مشتریان و شرکای بالقوه شرکت را قادر ساخت تا گزینه های بیشتری برای کاهش پلاستیک در بسته بندی نوشیدنی پیدا کنند.

 

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی – پپنا (www.ppna.ir): پایکمپانی Retal طرح جدید درب پوش high grip خود را در نمایشگاه BrauBeviale ٢۰١٨ معرفی کرد. این طرح مشتریان و شرکای بالقوه شرکت را قادر ساخت تا گزینه های بیشتری برای کاهش پلاستیک در بسته بندی نوشیدنی پیدا کنند.

درب پوش high grip شرکت Retal دارای ارتفاع یکسان با درب پوش های استاندارد به اندازه ١٩.٨۵ میلیمتر است در حالی که وزن آن ٢.۴ گرم است و حدود ١.٣ گرم در وزن هر بطری صرفه جویی می کند. کاهش وزن به دلیل روشی است که درب پوش ها تولید می شوند. شیارهای عمیق تری که روی درب پو ش وجود دارد، وزن بیشتری را در طول یک سطح بلندتر توزیع می کند.این طراحی خلاقانه نه تنها از پلاستیکی کمتری استفاده می کند، بلکه به دست گرفتن آن توسط مصرف کنندگان به ویژه افراد سالمند را تسهیل می کند. یکی دیگر از مزایای استفاده از دربhigh grip  با استاندارد ١٨٨١ PCO این است که با توجه به ارتفاع، استحکام آن را حفظ می کند.Jean-Noel Boursiez مدیر فروش درب پوش های Retal توضیح داد: "ما با شرکت های برتر تولید نوشیدنی برای ایجاد یک راه حل کاربردی که بتواند مقبولیت بالایی در بازار داشته باشد به واسطه سازگاری آن با نیازهای مصرف کنندگان از جمله سهولت باز کردن و به دست گرفتن، همکاری نزدیکی داشته ایم.Retal همچنین از راه حل جدید خود برای ظروف نیز پرده برداری کرد.

این راه حل یک جار جدید ترمواستاتیک ١۶۰ میلی لیتری از جنس پلی اتیلن ترفتالات است که منساب برای غذای کودک و همچنین مناسب برای صنعت لبنیات همچون محصولات ماست است. این ظرف PET به طور ویژه برای Danone طراحی شده است. Anton Sugoniaev، کارشناس بسته بندی نوشیدنی برای تحقیق و توسعه Retal، گفت: "راه حل بسته بندی ما برای یک محصول ماست قدیمی است که تجسمی واقعی از سنت های یک خانواده روسی را به نمایش می گذارد. ما از این چالش برای همکاری در این نوآوری مهم هیجان زده هستیم."علاوه بر این، راه حل های ظروف Retal به این معنا است که مصرف کنندگان میتوانند داخل محصول را رویت کنند.این راه حل به ویژه برای محصولات غذای کودک   پر منفعت خواهد بود چرا که شفافیت کامل برای این بخش بازار بسیار کلیدی ست.

منبع: IRABBEV.COM

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top